konia z rzędem temu kto mi pokaże na zdjęciach jakąś dupe dla której warto było by jechać do Warszawy na zlot :))))) byłem na extreme party i xbox coś tam, jak ktoś lubi pogejować to się będzie dobrze bawił a hetero to raczej nie polecam tego typu imperez :)
Jestem ciekaw kogo na tym zlocie nie było, a jesteście ciekawi jaki ten ktoś jest (wygląd, charakter). Kto na FW wam zapadł w pamięć i zawiedliście się, że nie ujrzeliście go? Ja byłem z wami... prawie byłem.
w jakim mieście odbył się tenże zlot??? czy robicie tylko w wawie, czy w innych miastach też...bo gdybyście robili w bydgoszczy to bym wpał napewno..pozdro, czekam na odp.
Kto był na zlocie, a nie ma go ani na zdjęciach, ani wśród licznych ciekawostek? Oraz pytanie drugie, mniej ważne, ile osób było w sumie na owym spotkaniu?
żeby wiadomo kto na jakim, ostatnio byly podpisane, ja kojarze tylko paru użytkownikow, werów i ludzi z redakcji, no i na paru widać te karteczki z loginem z fw, ale i tak lepiej podpiszcie to bedzie wiadomo kto :)
Wiecie co?? Bardzo mi smutno, bo głosowałam na miejsce, gdzie ma być zlot i wydawało mi się, że pilnie śledziłam komunikaty, by nie przegapić, gdzie spotkanko będzie, a tu się dowiaduję dzisiaj, że juz było ;( A ja tak bardzo chciałam tam być... Ech...