PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720702}
6,6 88
ocen
6,6 10 1 88
Filmweb Offline 2014
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2014

zasługuje na "złotą malinę".
Jak co roku ;-)

Poza tym super :)

ocenił(a) serial na 10
roez

Jak co roku;)

ocenił(a) serial na 7
Mims

Ja postuluję za tym aby dawać fragmenty utworów a nie piosenki, które pojawiły się 10 filmach/serialach :| Aczkolwiek z trafieniem filmu do, którego robił Zimmer muzykę byłoby nie lada wyzwaniem, bo gość tłukł ten sam motyw przez ileś filmów ;)

ocenił(a) serial na 10
diana6echo

ja nie narzekam, wygrałam w tym konkursie 3 filmy, zgadłam tez pare innych;)

ocenił(a) serial na 7
Mims

Ja zgadłam w kalamburach, ale Ania nie dała mi filmu T_____T

ocenił(a) serial na 10
diana6echo

kalambury w tym roku to porażka, moja oczywiście, tylko jedna nagroda;) hmmm, wydawało mi się że nawet coś zostało po zakończeniu zabawy:]

ocenił(a) serial na 7
Mims

Kartony dźwigali! A one puste nie były :P

ocenił(a) serial na 9
Mims

najlepszy byl Autsajder, myslal,ze wstydze/boje sie zgadywac... Jak widac Wasza wyobraznia pokazywania tytulow jest na tyle dziwna, ze zgadlem moze z 5, z czego raz bylem pierwszy, czy tam dwa, ale nie podnioslem wtedy ręki (mam świadków!)... Przepraszam tych, z ktorymi sie nie witalem, moja niesmialosc nie zna granic. Ta pani z kolczykiem to nie przypadkiem Joanna 3x nine?

ocenił(a) serial na 10
MegaTM

Wyobraźnia podczas offowych kalamburów nigdy nie miała granic, jeśli byleś na jakichś wcześniejszych zlotach powinieneś się zgodzić;)
Ps. Pań z kolczykiem było mnóstwo, włączając mnie;)

ocenił(a) serial na 9
Mims

nie bylem:/ z tego co mowil Beeshop brakowalo tylko mnie do uzupelnienia weteranow, reszta, z ktorą się witałem to same świeżaki wliczając M (nie nie Ciebie Marto).

ocenił(a) serial na 9
diana6echo

Potwierdzam, że Diana odgadła jedną zagadkę kalamburową... Złóż reklamację. Moge wyslac jakąś nagrodę (o ile nie ma to być figura woskowa jakiegoś przystojniaka z Pamiętników Wampirów etc.)
P.S. Jak akurat chcialem z Toba pogadac, to Justin mnie uprzedził :( a potem szybko wybieglas...
P.S.2 ja też wygrałem 'Kochanie, chyba Cię zabiłem' w okolicy 4 rano... Odgadłem 'Jumpera' z tego co pamiętam... A kto odgadł moją dziwną wersję 'Grawitacji'?

ocenił(a) serial na 7
MegaTM

pff, Kobieta w Czerni i Drżące Ciało odgadłam :P
Demyt, czyli nie dostanę figurki Enzo?! T_____T

ocenił(a) serial na 9
diana6echo

Diano, a ja miałem dla Ciebie prezent, nawet do wyboru :/ ciesze sie chociaz, ze nie spadlas ze schodow jak Cię niespodziewanie zaczepiłem...

roez

Wygrałem siedem filmów między innymi kochanie chyba cie zabiłem xD

ocenił(a) serial na 6
Kubosorek120

To chyba każdy wygrał. Nawet jak nie przyszedł na imprezę.

@topic, na dowcip o udźwiękowieniu nałożyłem prawa autorskie w zeszłym roku. Masz 24 godziny, by wymyślić coś swojego.

_Garret_Reza_

Kaman, nie widziałeś http://www.filmweb.pl/film/Kultura+remixu-2008-513709

;)

ocenił(a) serial na 6
roez

A no nie.:(

_Garret_Reza_

ewentualnie to:
http://everythingisaremix.info/

Kubosorek120

Drżące Ciało pokazywane przeze mnie! Jej!

ocenił(a) serial na 7
Kinga89

Przyznam się - filmu nie widziałam :> Nie mam zielonego pojęcia o czym jest a tytuł brzmi jak jakieś artystyczne dziwadło stworzone dla krytyków...

ocenił(a) serial na 9
Kinga89

Wolę kalamburową wersję Kingi od tego filmu, któremu dałem bodajże 5-6/10... :)

MegaTM

Haha, dzięki! :)
Przyznaję się, że też go nie widziałam...

użytkownik usunięty
MegaTM

Ciekawostka o Tobie brzmi świetnie. Jedna z lepszych jakie dodano. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones