PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438916}

Fineasz i Ferb

Phineas and Ferb
7,6 28 973
oceny
7,6 10 1 28973
8,0 2
oceny krytyków
Fineasz i Ferb
powrót do forum serialu Fineasz i Ferb

Może ominęłam już takie pytanie, ale zastanawia mnie, dlaczego Ferb ma inne nazwisko? Czy to jest wyjaśnione w serialu? Jeśli jest podobny do dziadka, to musi być z rodziny, ale w takim razie czy mają tę samą matkę i innego ojca czy na odwrót? Wiadomo, to tylko kreskówka, ale jestem ciekawa.

ocenił(a) serial na 9
lapkaKot

coś mi się wydaje , że oni go adoptowali.. :D kiedyś cos było w bajce

użytkownik usunięty
jOlia

Ponieważ mama fineasza i fredki wyszla za mąż za tate ferba(oby dwoje mieli dzieci z poprzedniego zwiazku)
Dlatego mama to pani Flyn a tata to pan Fletcher.Ciekawostka jest to ze mama chodzila z doktorem Dundersztycem jak byl mlody i to ona poddala mu pomysl podbicia okregu trzech stanow zamiast calego swiata.

Dzięki :) jeszcze nie doszłam do tych odcinków, i mnie to męczyło. Teraz bym tylko chciała wiedzieć ile Ferb ma lat.... A tak nawiasem mówiąc, to ciekawy zabieg stylistyczny i etyczny w bajce, że jest o rozwiedzionych bądź rodzicach wdowcach. Nie ma idealnej amerykańskiej rodzinki...

lapkaKot

Ja na początku myślałam ze Ferb jest z adopcjii, ale potem tak myśle sobie że: jest przecież podobieństwo między nim a Lewrencem oraz między jego dziadkiem. Nie interesowałam się nazwiskami, chodź wiedziałam ze Fineasz jest Flynn ( Fretka i Linda również) , a Ferb Fletcher. Potem dowiedziałam się ze ojciec też jest Fletcher i wszystko się wyjaśniło (czyli tak jak pisze MovieWatcher ).
Poza tym można to wywnioskawac z piosenki " Młodsi bracia" jak na początku "teledysku" było pokazane jak Fretka trzyma malutkiego Fineasza a dopiero potem do ich rodziny dochodzi Lewrence wraz z Ferbem (który trzyma flagę Brytani w ręce przez co można się domyślić ze z tamtąd pochodzi , jak i przez jego brytyjski akcent słyszalny w orginale)
Ferb i Fineasz mają po 10 lat. A Fretka jest od nich chyba 7 lat starsza.

ocenił(a) serial na 10
lapkaKot

Ferb jest przyrodnim bratem Fineasza, jego tatą jest Lawrence. Fretka to siostra przyrodnia a Linda matka przyrodnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones