PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93024}

Fiorella

Pobre Diabla
7,0 2 225
ocen
7,0 10 1 2225
Fiorella
powrót do forum serialu Fiorella

Telemundo kręci nową wersję "Pobre Diabla" na licencji Televisy. Najważniejsze role mają zagrać
Stephanie Cayo i Christian de la Campa. Czarnym charakterem ma być Begoña Narváez.
Adaptacji scenariusza Alberta Migre mają się podjąć ludzie odpowiedzialni za "Pokojówkę na
Manhattanie".

Zapowiada się ciekawie, już nie mogę się doczekać nowej "Fiorelli" zwłaszcza, że starszej pewnie
już w tv nie zobaczymy :(

Duet Angie i Salvadora ciężko będzie pokonać, ale i tak czekam ;)

ocenił(a) serial na 10
Lili89

witam
duetu ze starej Fiorelli nikt nie pokona mam nadzieje że będzie dobre i że nie zepsują tego serialu

Krzysiek_89

Między Angie i Salvadorem była taka chemia, że oglądałam nie odrywając oczu od ekranu, a smarkulą byłam gdy to leciało...teraz oglądam od nowa i stwierdzam, że serial nic nie stracił mimo upływu kilkunastu lat od emisji.

ocenił(a) serial na 10
Lili89

Wiesz pod jakim tytułem?

ocenił(a) serial na 6
Lili89

Wolałam tatę niż syna... Młody był dla mnie totalnym gburem i chamem... Po latach mam to samo wrażenie... (Odświeżam sobie telenowele przy okazji nauki hiszpańskiego).

Lili89

I gdzie ta nowa wersja Fiorelli?

ocenił(a) serial na 9
Lili89

skad wiesz ze nie zobaczymy ale jak by co na yt jest ;p

Metalowiec28

9 lat minęło od mojego wpisu i nic, ale dzięki za info, chętnie obejrzę po latach. W ogóle właśnie wyczytałam, że Salvador nieco zmienił zawód i był premierem Peru. Taka ciekawostka :P

ocenił(a) serial na 9
Lili89

no ale kiedys musza dac Polsat w koncu musi wrocic do seriali ktore puszcal w latach 90tych i przed 2010 rokiem ;p a gdzie ty to czytalalas ze byl premierem ;p

Metalowiec28

No mogliby :) na Wikipedii pisze, że był ministrem kultury i premierem Peru, aż się zdziwiłam: P w sumie, skoro odkopaliśmy już ten temat ciekawi mnie co sie stało z tą nową wersją Fiorelli, o której wtedy pisałam.

ocenił(a) serial na 9
Lili89

ja nwm bo nigdy o tej wersji nie slyszalem trzeba by sprawdzic w google czy gdzies :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones