PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829586}

Firefly Lane

7,2 11 410
ocen
7,2 10 1 11410
Firefly Lane
powrót do forum serialu Firefly Lane

Czy ktoś z Was jeszcze zauważył, że ten koleś z napadu wyglądał dokładnie jak Max (tylko młodszy)...? Myślicie, że mógł to być on?

Jeśli to faktycznie on, to spodziewam się, że wróci w następnym sezonie i będzie chciał kasę Tully wyciągnąć. ;> (Wszystko działo się tak szybko, że raczej nie podpisali intercyzy.) Być może całość (poznanie jej itd.) była ukartowana właśnie po to - żeby "odwdzięczyć" się za to, że trafił wtedy poniekąd przez nią za kratki.

Ale znowu jeśli tak jest, to nie wiem, czy to nie przegięcie wobec Tully - serio, nie może tej postaci spotkać nic dobrego?

endover92

Raczej nie ma takiej opcji- Max jest za młody, siedziałby w więzieniu, a nie budował związek ze swoją byłą żoną (w sensie tą przed Tully, bo była mowa, że jest rozwodnikiem), poza tym Tully na pewno przeciwko niemu zeznawała i niewyobrażalne jest dla mnie, że by go nie poznała.

kelle

Właśnie mi się to też kupy nie trzyma trochę, ale podobieństwo jest ogromne wg mnie... :o

kelle

Widzę zresztą, że nie tylko według mnie: https://amp.reddit.com/r/FireflyLane/comments/lfwggl/the_robber_looks_like_max/

endover92

ja się nie wypowiem, bo mam naprawdę upośledzone rozpoznawanie i zapamiętywanie twarzy xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones