Firma

2012
Firma
7,2 1 443
oceny
7,2 10 1443
1 602
chce zobaczyć
{"type":"film","id":626536,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Firm-2012-626536/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Firma
 • SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czy moze mi ktos powiedziec dlaczego ostatni odcinek byl taki fatalny?
  Bez zakonczenia, urwany w polowie, kompletnie bez sensu.
  To znaczy z sensem jak mialby byc drugi sezon, ale nie bedzie...

  Taki fantastyczny serial i tu taki zonk na koniec:/

 • kubek09 ocenił(a) ten serial na: 9

  Opiumalfa Znów świetny serial dołączył do grona innych niedocenionych i został zdjęty tak jak FlashForward albo uciety jak The Event. Strasznie nie podoba mi się to, że twórcy nie szanują naszego czasu i praktycznie zostawiają nas z ucietym wątkiem, a ja znowu żałuję że straciłem swój czas...

 • kubek09 Ja się trochę dziwę twórcom serialu, bo skoro już ok 10 odcinka wiedzieli, że nie będzie zamówienia na 2 sezon, to po kiego tak zakończyli pierwszy?!? Nawet jeśli mieli już nakręcone to przecież można było tak przerobić co by to miało jakieś zakończenie:(

 • zaku1984 ocenił(a) ten serial na: 7

  andrzej_2007 Trochę to dziwne, że tak zakończyli serial, jakby można do niego wrócić. Jednakże, jak chyba wiadomo, do kręcenia seriali się nie wraca. Mogli to zrobić inaczej.
  A sam serial, na początku, trochę mnie nużył, ale później wciągnął i szkoda, że go ściągnęli :((((

 • kubek09 Ja osobiście winą obarczałbym stacje emitującą serial. Jeżeli podchodzili by poważnie do swoich odbiorców, przy takim zakończeniu sezonu powinni zdecydować się na jeszcze jeden sezon tyle, że krótszy 11 może nawet 6 odcinków (bo chyba tyle wystarczyło by do satysfakcjonującego zakończenia serialu). A tak zostałem z 3 już niedokończonym serialem po The Event i Terra Nova :/

 • Opiumalfa Aż nie chce się wierzyć. Właśnie skończyłem pierwszy sezon, chciałem sprawdzić w internecie kiedy pojawi się drugi, a tu piszecie że serial zakończony.
  Jeżeli rzeczywiście już koło 10 odcinka zapadła decyzja o anulowaniu to się nie dziwię, bo serial w tamtym czasie miał duży przestój. Gdy ruszyła akcja z Noble Insurance to zaczęło się dziać. A 5 czy 6 odcinków z rodziną Morolto były świetne i naprawdę bym chętnie obejrzał dalszy rozwój sprawy Patricka oraz włosko-rosyjskiej wojny.

  Jeżeli rzeczywiście wiedzieli, że serial nie dostał 2 sezonu już przy 10 odcinku to mogli odpuścić te kilka odcinków z Morolto family i skończyć sezon na pokonaniu Noble Insurance. Wszyscy by byli zadowoleni. Może i by zostawili wątek Joey'a, którego dwa, trzy razy w sezonie pokazali wcześniej, ale byłby o wiele mniejszy niedosyt niż teraz.

 • xSzefo Swieta racja!

 • arbuz90 ocenił(a) ten serial na: 9

  Opiumalfa Podzielam wasze zdanie, że zakończenie jest bez sensu. Byłoby świetne, gdyby był drugi sezon, w którym McDeerowie wybierają po czyjej staną stronie. Czy to już pewne na 10000000% , że drugiego sezonu nie będzie? Może producenci zostawili otwarte drzwi do nakręcenia następnego sezonu, jak nie teraz to np za rok.

 • zorija ocenił(a) ten serial na: 9

  arbuz90 Fatalnie. Może jednak coś będzie? W końcu "Unforgetable" też dostał cancela na jednej stacji, a druga zdecydowała go wykupić.

 • zorija Ostatni odcinek to ten w którym McDeere ucieka na dachu ?? Cos w stylu z początku pierwszego odcinka??

 • zorija ocenił(a) ten serial na: 9

  ogi210 Tak.

 • agahub37 ocenił(a) ten serial na: 9

  zorija myślicie że nic z tego aby powstał 2 sezon?

 • zorija ocenił(a) ten serial na: 9

  agahub37 Chyba nic:(