PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

"Flash" w TV Puls

ocenił(a) serial na 8

premiera 2 listopada, emisja od poniedziałku do piątku, godz. 17.00

Askaaaa

Ooo to fajnie chetnie zobacze flash'a jak biega po wiekszym ekranie jak monitor lapka :-)

ocenił(a) serial na 8
Lukasz_Wisniewski_3

oj tak, różnica będzie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Askaaaa

Trochę dziwna pora jak na premierę w polskiej TV. "Arrow" miał lepszy czas antenowy i trochę więcej powtórek,

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

z tego, co pamiętam, to "Arrow" leciał chyba o 20. A powtórek "Flasha" jakoś w programie nie widziałam.

ocenił(a) serial na 8
Askaaaa

Poza pierwszym, pilotażowym odcinkiem który będzie miał premierę w poniedziałek o 17:00, kolejne odcinki będą miały premierę o 18:00, a powtórkę następnego dnia o 17:00.

Wolałbym oglądać jeden-dwa odcinki na tydzień i mieć możliwość obejrzenia powtórki w weekend, albo o późniejszej godzinie, ale i tak fajnie że go wyemitują.

ocenił(a) serial na 8
Askaaaa

Będę Nagrywał .

Askaaaa

Fajnie, że w ogóle tak szybko puścili (rok po premierze) ;)

ocenił(a) serial na 6
Askaaaa

Nie no ogólnie wszystko fantastycznie, ale właśnie obejrzałam pilota na Pulsie i ten lektor to tragedia. : D Obawiam się że część widowni ten beznamiętny głos odstraszy.

ocenił(a) serial na 8
Zwiezda

Lektor też mnie zabił ;)

ocenił(a) serial na 8
Zwiezda

jeszcze gorszy był lektor z tych krótkich zapowiedzi, które lecą podczas reklam... co nie zmienia faktu, że ten z serialu i tak był do bani.

użytkownik usunięty
Zwiezda

Mnie nie odstraszył. Głos lektora jest po prostu neutralny, czyli taki jaki powinien być.

ocenił(a) serial na 6

No ten lektor moim zdaniem jest tak neutralny, że aż nie oddaje w ogóle emocji w wypowiedziach bohaterów, to raz, a dwa, skoro większość ludzi drażni ten głos, to chyba coś jest na rzeczy ;) Ale jeśli Tobie nie przeszkadza to masz wielkie szczęście :)

ocenił(a) serial na 4
Zwiezda

Zgadzam się... Jak dla mnie ten lektor to porażka ;c po prostu nie pasuję do tego serialu... Oglądałam ze 2 odcinki z nim i za każdym razem jak były momenty z dreszczykiem emocji w ogóle ich nie czułam :P Podsumowując : NAPISY 100 razy lepsze :D

ocenił(a) serial na 10
Misia1200

Ja już od dawna oglądam wszystko z napisami.W sumie,to same seriale,bo na filmy mi już nie starcza czasu.Dawniej mi żaden lektor nie przeszkadzał,bo byłem przyzwyczajony,ale od kiedy napisy weszły mi w krew,to tylko napisy.Nie ma to jak orginalna ścieżka audio.Wszystko ładnie słychać,szczególnie jeszcze jak się słuchawek używa,to już w ogóle poezja.

ocenił(a) serial na 4
mario_1981

Ojjj tak :D Jak zaczynałam oglądać Flasha to miłam małe obawy co do napisów (zawsze oglądałam z lektorem) ale po 1 odcinku... No cóż nie da się tego opisać :D Nie rozumiem innych/moich przyjaciół którzy nie cierpią napisów i zawsze jak się pojawia w kinie jaki kolwiek film czekają na dubbing (którego zresztą nie znoszę w filmach) lub lektora :p

ocenił(a) serial na 10
Misia1200

Jak by mi ktoś zaczął dubbingować seriale (co nie jest w przyszłości wykluczone) to bym się załamał.Na szczęście mamy internet i dzięki temu dostęp do orginalnych wersji i napisy dzięki życzliwym ludziom.Dubbingu to nienawidzę najbardziej na świecie,jak można coś takiego robić?Ja z czytaniem napisów problemów nie mam,a jak ktoś ma,to może powinien powtórzyć pierwsze klasy podstawówki,bo tam tego uczą.

ocenił(a) serial na 4
mario_1981

Ja dubbing jedynie lubie w animacjach, ale w reszcie... ehhh... Też nie mam problemów z napisami jak i z orginalną wersją :p Moi przyjaciele tłumaczą, że gdy oglądają film "skupiają się bardziej na napisach niż na obrazie" co moim zdaniem jest wielką brednią :p

ocenił(a) serial na 6
Misia1200

No na początku, załóżmy 5-10 minut filmu/serialu, może być ciężko się przestawić, że trzeba patrzeć i tu i tu, ale po chwili to mija i leci jak z bicza strzelił :) No i jeśli ktoś ma problemy z czytaniem i nie nadąża to to też może być problem, jak musi co chwila zatrzymywać by doczytać co przed chwilą powiedzieli. Ja to rozumiem, bo taki właśnie jest mój tata i on po prostu nie nadaje się na filmy czytane. Bidulek :C

użytkownik usunięty
Zwiezda

Ja tam emocje "czytam" z twarzy bohaterów :)
Inna sprawa, że jak dla mnie lepszy neutralny lektor niż taki, który się wysila na oddanie emocji.
Neutralny "nie ziębi nie parzy", więc można się skupić na oglądaniu, a nie na próbie zaakceptowania kolejnych nieudolnych prób oddania emocji bohaterów :)

"skoro większość ludzi drażni ten głos"

Zawsze się zastanawiam w jaki sposób niektórzy ludzie wiedzą bez jakichkolwiek wątpliwości, że "większość ludzi to" czy "większość ludzi tamto". Podzielisz się tym sekretem? >.>

Zwiezda

Jak usłyszałam głos lektora to się załamałam, ale oglądać będę dalej. :) Chociaż jak napisała Askaaaa i tak lepszy niż w reklamach. ;)

ocenił(a) serial na 7
Askaaaa

Lektor w TV Puls, czyli powinni tego zabronić. Ciekawe kiedy polskie tv wpadną na pomysł umieszczania wersji z napisami...

ocenił(a) serial na 10
Yoschan

Nie oglądam w ogóle tv i dziwię się ludziom,którzy mając neta dalej się w to bawią.Jak nie miałem neta,to owszem,oglądałem,bo co miałem zrobić?Ale teraz już kawał czasu mam z tym spokój.Jeśli komuś chodzi tylko o duży ekran (fajna sprawa) to jest przecież już niemal w każdym tv i kompie wejście HDMI..Podłączamy i już mamy super oglądanie,a jak nie,to jak ktoś wyżej wspomniał,smart tv i oglądamy.Wybór jest.
Głęboko współczuję ludziom,którzy muszą się męczyć w tv z tymi reklamami itd.
A napisy w filmach,to ponoć tvn już od dłuższego czasu daje.Można sobie wybierać samemu.

mario_1981

Jak oglądasz na TV przez Smart tv podziel się ta kwestią . Chyba nie chodzi ci o oglądanie przez przeglądarke na telewizorze , sa telewizory gdzie taka opcja jest nie mozliwa przez brak aktualizacji wtyczek itp. Smart tv zawiera bardzo mało aplikacji chyba ze tylko ja tak mam .

ocenił(a) serial na 10
Taio

Nie pisałem z własnego doświadczenia,tylko z tego, co tam mi się gdzieś o uszy obiło,jak to tam z tym jest.Nie posiadam na razie telewizora nowej generacji,bo po pierwsze, mam kompa,to tv jest mi w sumie zbędny,a po drugie,to nie mam zamiaru płacić jak za zboże,bo powiedzmy sobie szczerze,telewizory i w ogóle elektronika za bardzo tania u nas nie jest.Te wszystkie "promocje" to pic na wodę i tyle.Kiedyś sobie muszę kupić taki tv, ale jak już,to coś od 42" w górę,bo takich małych szkoda kupować.Smart tv to chyba na razie technologia początkująca i pewnie rozwinie się z czasem, choć osobiście jestem zdania,że telewizor ma być głównie telewizorem,a nie komputerem.Jak coś,to sobie podłączę laptopa do tv przez hdmi i wyjdzie na to samo,a nawet lepiej,bo żaden tv,telefon,czy inne ustrojstwo nie zastąpi nigdy komputera.Nie oglądam żadnych programów w tv, więc telewizor byłby mi ewentualnie potrzebny tylko jako duuużo większy monitor do kompa.Z tego co wiem,to dużo ludzi tak robi.Nie inwestują w typowy monitor do kompa, tylko w duży telewizor.Zwłaszcza, jak ktoś jest miłośnikiem wszelakich gier,to na dużym ekranie im się fajniej gra.

mario_1981

Raczej jak będziesz coś kupować mam na myśli tv to polecam ci Samsunga tam mozna spokojnie stroic i mieć kablową cyfrową wraz z anteną nie tak jak w moim LG 42 kupiłem go już 3-4 lata temu Ale już się przyzwyczaiłem , że smart tv rzadko korzystam bo mało aplikacji chyba że czasami z IPLA , TVN Player . Bardzo przydaje się funkcja 3d może to nie jest jak w kinie Ale zawsze jakieś urozmaicenie oglądania filmu . A z przeglądarki w tv nie korzystam bo jak nie będzie rozsądnej aktualizacji to nie będę mógł odtwarzać wszystkich stron ze streamow tak jak to jest na niektórych telefonachbz Androidem . Na ta chwilę ściągam z torrentow zagranicznych polskich filmy w 720 p i 1080 p rzadko w 480 p chyba że z lektorem cały sezon serialu no i przerzucam na TV przez Pendriva , niestety tylko 64 GB , trzeba zakupić HDD 1TB , no i jak jest film z napisami to nie czyta txt. tylko srt .

ocenił(a) serial na 9
Taio

Ja mam SMART TV i normalnie śmigam po necie na każdej stronie. A seriale i filmy oglądam "przez przeglądarkę" na stronie "nasze kino" lub na "cda" ;p

lexus123

No tak ale nie masz tak czasami ze jak klikniesz w jakiś krzyżyk to włącza się nowa strona , a jak zamkniesz ja to strona z filmem ci się odświeża i tak w kolko , kiedyś próbowałem obejrzeć coś na cda ale strasznie długo buferowalo to chyba przez wstawek 720p .

ocenił(a) serial na 10
Taio

Jak mówię,najlepiej kompa podłączyć do tv i heja.Albo pena,lub dysk.Ja naprawdę nie oglądam tv już z 5 lat i nawet nie wiem,co tam teraz jest.na necie mam wszystko,czego mi trzeba,a i tak nie daję rady na bieżąco wszystkiego obejrzeć (seriale) a nowych filmów to już z pól roku nie oglądałem, bo seriale mi czas zabierają.A jak już zeszliśmy na tematy techniczne, to czy ktoś się orientuje,jak wygląda sprawa z tv (nowym) zakupionym w Niemczech? Tzn. chodzi mi głównie o to,czy będzie to obsługiwało poprawnie polską czcionkę przy oglądaniu filmów z napisami.O odbiór tv nie pytam,bo coś tam słyszałem swego czasu,że się taki tv musi przestroić,ale czy dzisiejsze nowe też ,to nie wiem.Jest możliwość wrzucenia mu jakiegoś polskiego "softu" żeby wszystko grało jak w "krajowym" tv?Pytam dlatego,że mam w DE kuzynkę i jak bym kiedyś chciał,to można by pomyśleć o takim gracie zza Odry,bo tam u nich ponoć ciut tańsze to jest,a u nas to tylko żyłują ceny.Ciotka (jej mama) ma jakiegoś samsunga 32" i tak mi się zdaje,że to ona jej to kupiła no i raz jak tam podłączyłem dysk zewnętrzny,to przy oglądaniu filmu z napisami właśnie nie było polskich znaków typu ą ę ż,tylko jakieś ślaczki.

mario_1981

Ciężka sprawa z tym tv kupionym za granicą , na przykładzie konsoli PS4 czy Xone chyba nie było problemów Ale np na moim tv skupionym w Polsce nie można zmienić języka czy regionu na Niemcy tylko Szwajcaria , Ukraina czy tam Czechy . A co do podłączania laptopa do tv to głupota chyba że masz głośniki zewnętrzne , kiedyś tak oglądałem mecze obraz na TV a dźwięk w glosnikach laptopa - kiepska sprawa .

ocenił(a) serial na 10
Taio

A przez hdmi nie idzie dźwięk i obraz?Nie znam się na tym,ale nie powinno wtedy odłączać dźwięku na kompie a kierować na tv?Jeśli nie,to są jeszcze słuchawki.Ja na słuchawkach cały czas jadę,przyzwyczaiłem się.

ocenił(a) serial na 9
Taio

Hmmm... Powiem tak. Te krzyżyki to faktycznie upierdliwe są, ale da się je zamknąć. Na jednych playerach, są dwa krzyżyki, na innych tylko jeden. W przypadku dwóch zawsze trzeba klikać ten mniejszy, przeważnie po 2, 3 razy i gotowe, można odpalać odcinek. Przy jednym krzyżyku klikasz w ten duży "x" dwa/trzy razy (oczywiscie reklamy się otwierają ale j*bać je :D) i film/serial leci jak talala :D Odnośnie długiego bufforowania... To nie wiem... Ja np. na kompie w HD nie obejrze nic, bo mi się zacina obraz i własnie długo buffuruje, ale na TV SMARCIE już idzie elegancko :| Net ten sam, wiec nie wiem, może ekran nie nadąża haha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones