PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

szczerze, za pierwszy sezon dałbym nawet 6, ale kolejne to jakaś męczarnia...
szczyt infantylizmu, debilizmu, debilne scenariusze, zero logiki i konsekwencji, taki durny filmik dla 12 latków z przeżartymi od coca coli mózgami, dialogi też poniżej gmimbazy, nie dam rady więcej, idę się wyrzygać

wingtsun

Poziom 1 sezonu a reszty jest taki sam, chyba nie wiesz co mówisz

dunio_4

Serial nie ma takiego samego poziomu jak na początku, z czasem debilizmy zaczęły się mnożyć i coraz gorzej się go ogląda. Po prostu twórcy za dużo kombinują, powinni trochę wyhamować z pomysłami skoro nie potrafią ich skleić w logiczną całość.

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Nie jest taki sam. S3 pod względem głupoty przewyższa S1. W S2 też nie było szału, ale postać Zooma wiele rekompensowała.
Teraz dali blaszanego przyjaciela, który może i pierwsze wrażenie zrobił świetne, ale zaczął się już przejadać.

Jak dla mnie wszystko zaczęło sypać się w finale S1. Ckliwa scenka z dorosłym Barrym rozmawiającym z umierającą matką była świetna, ale Eddie, który popełnia samobójstwo to jakiś szczyt głupoty.

Wystarczyło posłać sobie kulkę w jaja i po kłopocie. Nie miałby potomstwa = nie byłoby Eobarda. Co za marnotrawstwo życia...
To umieranie co sezon kogoś z głównej obsady jest już nudne.

ocenił(a) serial na 10
Azazel94

a jesli RF jest adoptowany ?;)

Azazel94

Dla mnie poziom flasha jest taki sam patrząc na wszystkie sezony, jeśli chodzi o dialogi postaci, dziury fabularne w tym serialu (tak, w s1 też znajdzie się masa choć na pewno mniej, gdyż tam scenariusz był bardziej przemyślawy), ckliwe gadki bohaterów, nawet w s1 wypadały gorzej niż teraz gdy barry i iris są oficjalnie razem. Schematyczność odcinków i głupie zachowanie bohaterów

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Chyba byłoby mi ciężko żyć bez męskości. A tak postąpił szlachetnie, pewnie bal się ze RF skrzywdzi też Iris albo chciał uratować jej prawdziwą miłość żeby nie cierpiała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones