PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

To infantylna i bzdurna produkcja kierowana do usaowskich dzieciaków-matołków. Takie tam supermoce i inne bzdury. Jednak cała ta "superszybkość" to już dno dna, metr mułu i wodorosty. To nie jest żadne Sci-Fi tylko zwykła infantylna fantastyka (fantasy), bajeczka dla nieprzystosowanych. Obejrzałem cztery przypadkowe odcinki i zastanawiam się jak można tej szmirze dawać tak wysokie oceny?? Już Supergeyman czy Batsadomasoman byli strawniejsi.

Paraves

Mam podobne zdanie sezony 2-4 Flasha sa krotko mowiac żałosne,nielogiczne i glupie, odcinek s04e13 podsumowal jakosc serialu i fabuly. Powinni anulowac seriale Supergirl,Arrow,Agents of Shields,the Flash i na ich miejsce cos nowego zrobic

Adi323_filmweb

Dobrze waszmość prawisz, a spodziewałem się kubła pomyj. Pełna zgoda co do końcowej konkluzji.

ocenił(a) serial na 10
Paraves

skoro jestes taki mądry to wez mi podaj seriale które oglądasz a na marginesie ogladales 1 sezon? Bo jesli tak i nadal uwazasz to za dno i wodorosty to oznacza to jedno,ze masz inny gust filmowy i nie trawisz tego typu seriali

raf89

Flash byl dobrym serialem ale tylko do odcinka s01e22 po tym odcinku bylo tylko gorzej np. Reverse Flash zostaje wymazany i Barry i spółka mają sie bardzo dobrze niewiadomo dlaczego bo jak Reverse Flash zostaje wymazany to znaczy ze wszystko co zrobil przestaje istniec np. Nie zabije matki Barrego czy nie da mocy Barremu. Lub kolejny bezsens to caly 2 sezon i oddanie mocy Zoomowi. Przyznam ze 3 sezon byl bardzo dobry ale 4 sezon to dno dna i 10 metrów mułu. Teraz wystarczy czekac na 2 ostatnie odcinki i czekamy na anulacje Flasha lub 5 sezon

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

I własnie za pierwszy sezon dałem ocene 10 dlatego pan Paraves troche przesadził i jestem ciekawy jakie on seriale oglada skoro flash to dno i wodorosty a ja sie rozluzniam przy tym serialu byc moze dlatego ze lubie motyw podrózy w czasie ale wracajac do serialu to co do koncówki 1 sezonu to własnie wymazanie reverse spowodowało czarna dziure ktora miala wszystko zniszczyc ale Barry to powstrzymal i dlatego działania Eobarda pozostały w tej linni czasowej oddanie mocy zoomowi to idiotyzm z tym sie zgodze a co do 3 sezonu nie wykorzystali potencjału future flasha i to jest fajne ze Tobie podoba sie 3 sezon bo wszyscy po nim jezdza :0 4 sezon skomentuje po jego zakonczeniu

Paraves

Fajnie, to teraz możesz już nie wchodzić na tą stronę

Adi323_filmweb

Agents of Shields się nie czepiaj. CWowskie serialiki do pięt nie dorastają Agentom.

ocenił(a) serial na 7
Paraves

Po 4 losowych odcinkach raczej ciężko ocenić serial

marcink241

Odpowiem, bo inteligentna konkluzja na to zasługuje. Problem leży w koncepcji i realizacji serialu. Mi wystarczyło kilka minut, by zauważyć "durnotowaciznę", idiotyzmy i dziecięce rojenia. Rozumiem potrzebę dzieciaków oglądania komiksów lub bajek, ale z tego się "wyrasta". Gdy nastolatki lub dorośli podniecają się super-mocami to oznacza, że nie radzą sobie w codziennym życiu. Też chciałbym ukatrupić wszystkich złych i pomagać wszystkim potrzebującym. Ale to nierealne, niestety.

Paraves

A i tak będziesz oglądać każdy kolejny odcinek XD

dunio_4

Nie! Szkoda czasu. Jest tyle ciekawszych i wartych uwagi spraw, że odpuszczam. Oglądanie bzdur to lenistwo i marazm.

ocenił(a) serial na 2
Paraves

Wystarczy nieoglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones