PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 678
ocen
7,5 10 1 44678
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Flash Błedy

ocenił(a) serial na 10

Za nami juz 3 sezony i troche 4 i chciałem was zapytac jakie pamietacie najbardziej rażące i absurdalne błedy i pomyłki scenarzystów jakie zostały popelnione w serialu co was zaskoczyło na plus i minus:)

raf89

Może nie jakiś ogromny błąd ale nadal: kiedy Savitar kazał Killer Frost zabić Tracy, a później okazuje się że Tracy była mu potrzebna do skonstruowania bazooki.

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

dobry motyw jest tez jak Reverse cofnal sie aby zabic malego Barrego i usunac go z linni czasu a Zoom wybijal wczesniejsze wersje jak leci bez zadnych konsekwencji

raf89

Najgłupsze jest to jak Devoe zmienil ciala na tego murzyna i Devoe nadal jest super inteligentny i jak pamietamy z 1 sezonu to DNA robi z ludzi meta z mocami wiec WTF dlaczego nadal ma swoja byłą moc

Adi323_filmweb

Bo jest tak inteligentny że wie jak ją stworzyć w innym ciele :D

raf89

Zbyt dużo jest tego aby wszystko wymieniać XD

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

dawaj top 3 twoim zdaniem

raf89

Dla mnie najgłupsze sceny są wtedy kiedy Barry nie może dogonić samochodu albo kiedy pomaga jednej osobie, a w tym czasie ktoś mu ucieka.

raf89

Chyba najbardziej to resztki czasowe barrego i zooma

ocenił(a) serial na 5
raf89

s4e10 Barry do wysokiego sądu podczas jego procesu że "musi wyjsć coś załatwić" A jak przekazują wyrok to tego nie ma xD Serio ? JA rozumiem e to świat na podstawie komiksów ale bez przesady.

ocenił(a) serial na 8
raf89

Chociażby w ostatnim odcinku: Cisco na samym początku widział, że meta człowiek, który ich zmniejszył potrafi również przywrócić zmniejszone rzeczy do normalnego rozmiaru, a przez cały odcinek Wells zastanawiał się jak to naprawić i nagle EUREKA! Trzeba znowu poddać się działaniu tego promienia :D Absurdy w tym serialu występują ostatnio niemal co odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones