PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 560
ocen
7,5 10 1 44560
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Na netflix ogromne opóźnienie w pojawianiu się kolejnych serii. Można oczywiście z jakiś lewych źródeł pobierać. Ale skoro są to odcinki już z lektorem to skądś przecież musiały się wziąć?

plooshack

Netflix ale sa tylko 3 sezony

gontar83

sorry nie do konca porzeczytalam . Ja tez szukam nastepnych sezonow ale nigdzie nie ma

ocenił(a) serial na 8
gontar83

Prawdę mówiąc to w wielu przypadkach jesteśmy skazani na nielegalne źródła, bo jedyną alternatywą jest nie oglądanie wcale. Mam na myśli seriale publikowane tylko na terenie USA jak platforma streamingowa DC lub Disney.

plooshack

watchonline(.)al - ale po angielsku nowe odcinki

ocenił(a) serial na 10
plooshack

Pierd@l to co bedzie jutro! Fili.tv, zalukaj.com moze nie ma netflixowej jakosci ale jakies tam hd jest tylko ze musisz czekac max 5-6 dni na korekte do napisow chyba ze znasz angielski to masz napisy angielskie po max 2 dniach w hd

ocenił(a) serial na 6
VincentDanGoogh

Ja wszystkie seriale pobieram z Polishtracker, pojawiają się od razu, do topowych seriali napisy są w kilkanaście godzin. Aby mieć tam konto trzeba być zaproszonym taki jeden minus :)

ocenił(a) serial na 9
UrbanCSS

Ja w swoim serwisie mam do 5 sezonu 6 odcinka z lektorem, potem już tylko z napisami.

ocenił(a) serial na 8
plooshack

axn i axn spin narazie pierwsze cztery sezony z lektorem.

plooshack

Ja oglądam na Alltube. Tam są 5 sezonów z lektorem A 6 sezon z napisami. Jak narazie 6 sezon ma tylko 8 odcinków bo jeszcze nie ma dalszych odcinków. W 6 sezonie będzie Wielki kryzys wieloświatów i trzeba będzie obejrzeć do tego serial Supergirl sezon 5 odcinek 9 bo tam też będzie się wielki kryzys z flashem. Nie ma za co za informację:-D ;-)

karol_orzel

Thx za fajną strone :D

ocenił(a) serial na 9
plooshack

Ogólnie jak ktoś chce być mega chronologicznie z całym arrowversum to polecam oglądać wszystko czyli Arrow, Supergirl, The Flash, Batwoman, DC Legends of Tomorrow i BlackLigtning. Tym bardziej teraz jak jest mega duży crossover Crisis on Infinite Earth. Jest też nawet strona jak oglądać seriale w jakiej kolejności i jak crossovery itd. Choć dla kogoś kto ogląda to już od 2012 czyli pierwszego Arrow to mam to już obcykane, jestem na bieżąco jak każdy oglądający w USA. Teraz nawet czekam bo lada moment wbija The Flash S06E09 crisis on infinite earth part 3 :P
Mam w 4 literach to jak Polskie stację wykupują licencję bo i tak puszczają to w tak beznadziejny sposób, że jak dochodzi do jakiś crossoverów to nagle człowiek by nie wiedział o co chodzi. Tak jak teraz jest np z Batwoman którą poszczają 2 dni po premierze w USA, tylko co z 9 odcinkiem który jest crossoverem, jak dla mnie bezsens totalny, tego 9 nie powinni emitować jak już chcą dać serial tylko zwykłemu kowalskiemu.
Ja sobie z zagranicznych torrentów pobieram od razu 1-2 godziny po emisji w USA czyli mniej więcej 2 w nocy polskiego czasu jest emitowany(20 w Nowym Yorku). Napisy angielskie są od razu do każdej wersji tym bardziej, że robią tam dużo napisów dla niesłyszących więc dla tego ale są też takie normalne bez hearing impaired. Jak ktoś kuma angielski w miarę, przynajmniej dla mnie mega ułatwieniem, żeby czasem zrozumieć co mówią bo ze słuchu to ciężko tym bardziej każdy ma jeszcze jakiś swój akcent, to napisy angielskie w zupełności wystarczają. Ale są też dodawane polskie po jakimś tam czasie max tydzień.
Wystarczy poszukać w necie a wszystko się znajdzie, dla chcącego fana superbohaterów nic trudnego :D
Jakby co to priv bo tu nie będę pisać.

ocenił(a) serial na 8
gronek31

Generalnie 'Black Lightning' nie crossoveruje się na razie z żadnym innym serialem i nie ma takich planów. A te crossovery to i tak max 5 częściowe są, zatem oprócz nich aż tak kolejności przez całe sezony pilnować nie trzeba. Co nie zmienia faktu, że oglądam je dokłanie według kolejności emisji. Chociaż im więcej splecionych seriali, tym trudniej wyrobić czasowo. No i Netflix teraz nadgonił trochę wstawianie odcinków, chyba że to mi tak wolno idzie oglądanie. A 'Batwoman' oglądać z HBOGO można. I w ogóle jakoś tak nieskładnie i niegramatycznie mi ten wpis wyszedł.

ocenił(a) serial na 9
plooshack

No właśnie Black Lightning teraz występuje w Crisis on Infinite Earth. A co do kolejności to pomijając crossovery większe czy nawet mniejsze jak robili taki crossover tylko z Arrow i Flashem, to ogólna kolejność odcinków czyli np. The Flash S01E01 i kolejny Arrow S03E01 i tu ta kolejność ma sens jak sobie nie chcemy zbytnio spojlerować. Bo jakby tak ktoś obejrzał najpierw cały 1 sezon Flasha a później cały 3 sezon Arrowa to już mógłby wiedzieć o jakiś sytuacjach które będą mieć miejsce w Arrow. Coś w tym stylu co nie. Czasem było to mało ale bywało też tak, jak np w sezonie 2 Flasha mogliśmy się dowiedzieć o pewnej śmierci w Arrow co byłoby już sporym spojlerem.

ocenił(a) serial na 8
gronek31

No racja, bo nawet takie drobne kwestie, jak choćby ślub, rzutują na pozostałe z seriali. Jednocześnie fajnie się ogląda taką przeplatankę tytułów, bo się nie nudzi. Teraz jeszcze ze stajni CW dojdzie 'Stargirl'. W sumie to by trzeba zrezygnować z pracy lub szkoły i tylko seriale Flarrow oglądać, szczególnie, że mają po 23 około odcinki. Na szczęście 'Arrow' się kończy, jakiś kolejny pewnie też wygaszą, więc jakoś to będzie ;)

gronek31

Na czym oglądasz? Znaczy na jakiej platformie?

gronek31

Gronek31 na jakiej platformie oglądasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones