PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 637
ocen
7,5 10 1 44637
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Czy ten serial będzie chociaż dobry z czasem? Po pierwszym odcinku myślałem, że serial jest beznadziejny, po drugim sądzę że jest okropny. Czy Barry zawsze będzie taki dobry, że aż rzygać się chce od nadmiaru tej miłości pomagania ludziom? Czy zmądrzeje potem i przestanie odgrywać takiego idiotę? Naprawdę, tak irytującego bohatera nie widziałem od dawna.

ocenił(a) serial na 8
doliwaq

Barry zawsze będzie miękką kluchą ale dla mnie ogólnie serial bardzo dobry i na pewno warto oglądać.

ocenił(a) serial na 7
doliwaq

Z czasem możliwe, że będzie i gorzej pod tym względem. Co jak co, ale po dwóch latach (serialowych) Bohater za dużo nie zmądrzał ani się nie zmienił. Czasem mam nawet wrażenie, że jest jeszcze gorszy niż był na początku, ale fakt, że serial jako całość trzyma niezły poziom ;)

ocenił(a) serial na 2
doliwaq

Dalej będzie beznadziejny

ocenił(a) serial na 10
doliwaq

Człowieku on jeden z wrzystkich meta w mieście zaczoł pomagać ludziom wiem że to fikcja ale czy ty byś chciał się tak narażać itp jak on. ? NO oczywiście że nie bo ty gdybyś miał takie moce to byś grzał tyłek w domu z ogrudkiem mając gdzieś że wrzyscy meta niszczą świat i czy naprawdę nie lubisz go bo jest zbyt dobry? Źle na niego patrzysz bo jest dobry ?? Karzdy bohater jest dobry on tak samo na tym samym poziomie a jak ci się nie podoba to nie wmawiaj mądrym ludziom że to zły serial skoro jest dobry bo to tylko twoje zdanie

ocenił(a) serial na 6
Barte_X_2

To jest zły serial, mods że złoczyńcą tygodnia skończyła się parę lat temu

ocenił(a) serial na 10
TomekSaid

Jaki mods ja nie o tym pisałem

ocenił(a) serial na 6
doliwaq

Osobiście polecam, pierwsze dwa sezony są świetne, potem jest trochę gorzej, najsłabiej wypada wg mnie sezon 4 aczkolwiek sam w sobie nie jest zły, patrząc przez pryzmat innych sezonów 4 odsłona wypada po prostu gorzej, a potem znowu idzie w górę. Myślę, że warto obejrzeć. Podobnie ma się rzecz z Arrowem i w zasadzie tam też 4 sezon wypada najgorzej, Tak samo w Legends of tomorrow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones