PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash
ocenił(a) serial na 7
Marko81

za tydzień już normalnie ;) tak samo Arrow dopiero w następnym tygodniu. Oba odcinki to będą crossovery Flash/Arrow i wprowadzenie Legends of Tomorrow ;)

ocenił(a) serial na 4
Marko81

2 sezon w porównaniu do 1 jest mega słaby ,hype mi zniknął 2 odcinki temu

ocenił(a) serial na 9
Marko81

no właśnie dlaczego nie ma odcinka tak samo jak iZombie a to leci zaraz po flashu

ocenił(a) serial na 5
gronek31

Bo jest jedno z ważniejszych świąt - święto dziękczynienia

ocenił(a) serial na 9
marchewsz

aha no tak jak się nie obchodzi tego to się nie wie :P

ocenił(a) serial na 5
gronek31

No szkoda żeby ktoś to obchodził w Polsce :)

ocenił(a) serial na 8
marchewsz

Ciężko nie wiedzieć, że jest teraz w Stanach Swieto dziekczynienia... a tu wsztyscy w szoku.. ooo dlaczego nie ma Flasha... Dlaczego nie ma Arrowa. To samo co roku :D

Kruchy_serious

Ciężko nie wiedzieć?
Przecież tego święta nie obchodzi nikt oprócz USA, nie dziwne że ludzie nie mają o nim pojęcia.

ocenił(a) serial na 8
Grajcz

Cóż szczerze mówiąc to tak :) Ale zaznaczam że nie mam zamiaru nikogo urazić.
Już sam Obama podający jedzenie ubogim jest prawie wszędzie, czy informacje o black friday (w Polsce już też niktóre sklepy robią taki nasz black friday :P)

Kruchy_serious

Weź pod uwagę że większość ludzi nie śledzi mediów, ja jakoś nic o Obamie nie słyszę.

ocenił(a) serial na 8
Grajcz

Ale ciężko już nie wiedzieć czym jest black friday w USA, szczególnie że u nas też zagościł. Yymm większość ludzi śledzi aktualne wydarzenia... Chyba że mówimy ignorancji i o braku interesowania..

Kruchy_serious

Olewanie mediów przedstawiających bezwartościowe informacje nie jest ignorancją.
Podobnie jak obcych świąt / zwyczajów.

Jeszcze o nazwie "black friday" można u nas usłyszeć bo w końcu każdy z nas korzysta ze sklepów, natomiast święto dziękczynienia i jego związek z tymi promocjami to już dla większości Polaków tajemnica.
Ot, 184 okazja w roku do "obniżenia cen".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones