PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 678
ocen
7,5 10 1 44678
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash
użytkownik usunięty
Marko81

ja obstawiam, że alchemy to Savitar :D
Albo, że Savitar to Nora Allen wściekła na Barrego, że pozwolił jej zginąć 3 razy ;D

ocenił(a) serial na 5

Świetne :-D

ocenił(a) serial na 6

Savitar to mały 11-letni Barry. Mści się na swojej starszej wersji, że wyniosła go i zostawiła kilkanaście przecznic od domu.
A Alchemy to Patty Spivot albo Cecile, nowa laska Joe.


A na poważnie, to coraz więcej jest spekulacji, że Alchemym może być Dante Ramon, brat Cisco, który nie żyje.
Ma się pojawić w 2x09 (aktor, który go gra jest w obsadzie odcinka) czyli mid-season finale [SPOILER] [SPOILER], a zarazem odcinku, w którym poznamy tożsamość Alchemy'ego [/SPOILER] [/SPOILER].

Ale to byłoby za proste. Mieliby od tak dać go w obsadzie i zepsuć całą niespodziankę? To będzie odcinek świąteczny (jak zawsze w mid-season finale) i Cisco ma być przygnębiony, że będzie spędzał pierwsze święta bez brata i pewnie go "nawiedzi", będzie miał jakieś zwidy z nim albo sypną jakimiś retrospekcjami stąd jego obecność w obsadzie.

Na tę chwilę nie widzę innej opcji jak: Alchemy - Julian, Savitar - jakiś random albo naprawdę ten nieszczęsny Eddie.
Wiem, że zmarł, ten cały paradoks i bla, bla, bla, ale ostatnia akcja z Flashpointem znów zrobiła syf z tymi liniami czasu, RF znów żyje, Eddie mógł utknąć w Speedforce i stać się Bogiem szybkości. Jakkolwiek głupio by to nie brzmiało, to w tym serialu wszystko jest to możliwe.

Azazel94

Co z tego że RF żyje, jak to jest jego inna wersja niż w sezonie 1 ;d

Linia czasu została zresetowana do tej z sezonu 1 i2, Wellsboard nie żyje, Eddie tak samo.

Aby Eddie wrócił musiałaby być mocno zmieniona linia czasu, inaczej nie widzę tego. Może Black flash coś zmieni.
Mają jeszcze 4 sezony, aby zmienić linię czasu do tej gdzie żył Wells org z ziemi 1, i wybuchł akcelerator w 2020

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Ale skoro RF z Flashpoint zabił Norę to jego wcześniejsza wersja tak jak Barryego powinna zniknąć, bo jeśli nie zniknęła to mamy podwójne standardy. Podwójny RF wyjasniałby dlaczego istnial zly Wells. Jak na razie mamy inne prawa fizyki w Flash a inne w Legendach Jutra

karol3w

To nie RF z flashpointu zabił Norę, tylko RF z sezonu 1. RF z flashpointu przywrócił org linię czasu po prostu

Po prostu twórcy pokazali zlepek scen, aby się tak wydawało

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Nie oryginalną!!!! Mówisz jak Eobard we Flashpoint. Notabene:Eobard to psychopata. Oryginalna to ta gdzie RF nie ma tamtej nocy, Nora żyje a Wells wraz z żoną doprowadzają do wybuchu akceleratora w 2020 roku. Niech to dotrze do wszystkich. A linia Flashpoimt jest najbliższa oryginalnej. RF też powinien zniknąć jak Barry, ale lepiej zrobić dziurę fabularną i żeby widz zachodził w głowę czy to RF nie zniknął jak Barry czy zniknął i się rozdwoił jak Barry w walce z Zoomem, czy po podrzuceniu Barryego wrócił do 2000 (co nie miałoby sensu i z LoT wiemy że tak nie było) i utknął czy też podróżuje teraz w czasie ale i tak utknie w 2000 i zniknie po samopostrzale Eddiego.
Notabene:SPOJLER SPOJLER LoT: Rip Hunter i mistrzowie czasu przecież wykrywali zmiany w czasie i pilnowali osi czasu, to k...a dlaczego pozwolili RF tak nabałaganić? Być może żeby Vandal Savage doszedł do władzy ale skoro manipulowali osią to mogli bez tego i bez legend jutra do tego doprowadzić, a z logiki wynika ze nawet bez przeszkadzania (a jak się okazało pomocy bo byli manipulowani przez mistrzów) to Vandal Savage powinien przejąć władzę nad światem bez przezzkadzania Ripa.
Pytania:Czy RF pochodzi z linii gdzie Savage zrobił piekło czy spowodowało to zabójstwo Nory.
Dlaczego Rip nie pamięta oryginalnych wydarzeń , musi tak być skoro wybrał ludzi z 2016? Wątpię żeby w oryginalnej linii czasu był Kapitan Mróz, Heat Wave, Biały Kanarek być może ale prawdopodobieństwo Firestorma zwłaszcza w takim składzie jest bliskie zeru. A Kendrę i Cartera prawdopodobnie zabił Savage. I dlaczego Waverider nie wykryje zmian w noc zabójstwa Nory? A Norę zabił RF z Flashpointu, bo tamten powinien być znokautowany.

karol3w

W chwili gdy Barry przeniosl RF przez portal, nie byl powiazany z linia czasu. Dlatego dalej istnieje

,,A Norę zabił RF z Flashpointu, bo tamten powinien być znokautowany.''

Nie, co za totalny bullshit -.-

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

"W chwili gdy Barry przeniosl RF przez portal, nie byl powiazany z linia czasu. Dlatego dalej istnieje" To dopiero bullshit jak z twoją oryginalną linią czasu. Jeśli już gdy Barryego przeniósł RF lub gdy RF przeniósł Barryego bo chyba to RF transportowal Barryego. "Niepowiązany z linia czasu" :D hehehe
RF pojawia się po tym jak wcześniejszy Barry nokautuje wcześniejszego RF, więc jeśli nie zniknął od razu to leżał przez chwilę nieprzytomny i albo zniknął albo nie. NORY NIE MÓGŁ ZABIĆ WCZEŚNIEJSZY RF, BO TO WCZEŚNIEJSZA WERSJA ZNIKA, NIE ODWROTNIE. A skąd RF wie co by było gdyby został i czy wcześniejszy zniknął nie pokazano. Można się domyślać ze wcześniejszy nie zniknął i został wymazany w 2015, a RF cały czas podróżuje przed 2015 i próbuje zmienić swój los/przeznaczenie. Zmiana losu słowa RF z LoT.

karol3w

Pisząc org linia czasowa chyba wiadomo ze dla nas, jest właśnie org.


Obejrzyj sobie kilka razy odcinki bo nic kompletnie nie kumasz

,,NORY NIE MÓGŁ ZABIĆ WCZEŚNIEJSZY RF, BO TO WCZEŚNIEJSZA WERSJA ZNIKA, NIE ODWROTNIE''

Tylko ze ten RF który Barry obalil w sezonie 2 e23 jest z innej lini, niż ten co zabil matkę w s1. Pomysl

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Ja kumam. To Ty nie kumasz. Oryginalna to oryginalna, bo inaczej mówisz jak RF we Flashpoint. Ta o której piszesz to skrzywiona przez Eobarda po pierwszym zabójstwie Nory i jest daleka od oryginału. To tak jakby myśleć przez lata że obraz to oryginał a okazuje się kopią i to różniącą się od oryginału, potem odkrywamy ze to kopia i co dalej będziesz nazywał kopię oryginałem? Nawet Team Flasha wie ze oryginalna to ta gdzie RF nie było tamtej nocy.

karol3w

No ja tez wiem, po prostu tak sobie mowie gdyż w wiekszosi widzimy ta linę, czepiasz się troche ;d

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

No faktycznie, czepialski jestem. W życiu też. Czepiam się tego bo mnie RF we Flashpoint wkurzył. I nie bierz nic do siebie. Być może masz rację z RF, ale ja na razie nie zmieniam zdania na ten temat

karol3w

Pomysl o lini czasu jak o notatniku który kasujesz i nadpisujesz od nowa, w zależności co się zrobi w przeszlosci.

Jak masz jakies pytania odnośnie serialu, to pisz konkretnie czego nie rozumiesz to sprobuje ci wyjaśnić, idąc logika serialu.

Twórcy serialu robią duży błąd ze sporo kwesti trzeba sobie dopowiadac

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Przyjmijmy że dla podróży w czasie mozna przyjąć kilka założeń i zwykle stosuje sie jedno, mozna stosować wiecej o ile nie są sprzeczne. Ogólnie rozumiem, ale stosują 2 sprzeczne założenia a biorąc pod uwagę LoT, to tam stosują trzecie.
Logika serialu. Otóż logika to logika, a tam odnośnie podróży w czasie są rzeczy sprzeczne z logiką. Dodając się w czasie zwykle zmieniamy historię (wyjątek gdy Barry pożegnał się ze swoją mamą) i stara linia czasu jest zastępowane przez nową, nie tworzymy nowych równoległych światów. Skoro tak to Wells i Jesse z E-2 powinni pamiętać nową rzeczywistość. Pomijając to że Flash po zmianach tzn ten który przez rok pracował z Julkiem powinien zachowywać się inaczej na E-2 i np. Joe nie zginął, to Flashpoint powinien też wpłynąć na E-2, bo skoro istnieli Wells i Jesse ktorzy wrócili na E-2 a wcześniej widzieli tę salę to co z nimi się stało? TU JEST BŁĄD LOGICZNY. Zmiana powinna dotyczych wszystkich światów. A co by było gdyby ci w skutek Flashpoint nie wrócili, to tamci na Ziemi 2 by istnieli?

karol3w

Takich dziur fabularnych w serialu jest masę, trzeba to olać i tyle. Serial jest dla 10-15 latków w ameryce, CW ma w dupie takie ciekawostki, wolą zrobić że dziecku fajnie oglada jak wellss czepia sie barrego

Odnośnie podróży w czasie z E2, też sie zgadzam ze wells powinien nie pamietac, w koncu gdy flash zmienil linie czasu, dla welsa powinno byc normalne gdy zbudowali nowy pokoj dla sprinterow, w koncu to byla normalna terazniejszosc dla nich
co innego gdyby z ziemi 2 nie odwiedzili ziemi, wtedy by to moze mialo jakis sens

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Ten RF którego Barry znokautował Barry w finale 2-go sezonu to Eobard z 1-go sezonu, bynajmniej przed znokautowaniem. Po znokautowaniu to już RF z Flashpointu i skoro RF z Flashpointu przybył i doprowadził do tego że linia Flashpoint znika i jego wcześniejsza wersja nie trafi do Flashpoint to wcześniejsza wersja powinna zniknąć tak jak ta wersja Barryego, która nie trafi do Flashpoint, lub ta wersja z szafy gdy Barry ratuje matkę.

karol3w

Bardziej się chaotycznie napisac tego nie dalo? xD

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Oprócz powtórzenia niepotrzebnego wszystko jest dokładnie wyjaśnione

karol3w

Dzieki speedforce nie znika, w komiksach byla taka sama sytuacja ze RF znalazl sie w flashpoint, mimo ze Barry nie byl flashem, a musial Flash istnieć aby byl RF normalnie. Po prostu zabijając Barrego wczesniej i przywracają linie z s1 i s2 powstał jako żywy paradoks

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Ok. Tylko jak pisałem skoro Barry który miał trafić do Flashpoint zniknął, to Eobard który miał trafić do Flashpoint też powinien, tak wynika z logiki. Albo obaj powinni zniknąć albo obaj nie zniknąć.

karol3w

Flash który miał trafic do flashpointu, znika gdyż RF zabil go w przeszlosci aby linie czasu do z1 wrocic

Po prostu nie możesz zrozumieć co się wydarzyło pod koniec odcinka flaspoint

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Nie zabił, tylko Flash wcześniejszy zniknął. To Ty nie możesz zrozumieć co się stało. Obejrzyj jeszcze raz

karol3w

FACEPALM

To ze tego nie pokazali w serialu, nie znaczy ze tak nie bylo.

Jak inaczej wytłumaczysz przywrócenie lini z s1, zgolenie brody przez RF, i zniknięcie flasha?

Tak z dupy sobie Flash po prostu zniknal? Bez powodu? AHA

Wierzysz we wszystko co dosłownie zobaczysz na ekranie, a potem placzesz ze cos ci nie pasuje

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Obejrzałem jeszcze raz. wcześniejszy RF też znika został ten który spędził 3 miesiące w Flashpoint

karol3w

Masz 2 linie czasu, ta z s1, RF zabija matke i zostaje w 2014, oraz flash ratuje matke, czyli flashpoint.

W chwili gdy RF znika i Flash, to juz nalezeli do flashpoint, wiec po zniknieciu wraca wszystko jak z s1, RF pojawia sie w dokladnie tym samym miejscu gdzie powinien stac gdyby fladh go nie powstrzymal, i wlasnie ten RF zabija matke, nie ten w celi ktory siedzial 3 miesiace.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Obejrzyj jeszcze raz, znika ten znokautowany. Obejrzałeś jeszcze raz? To jak nie widzisz to rozjaśnij sobie monitor/tv na maksa i/lub załóż okulary. Barry nokautuje RF. Barry mówi matce że jest bezpieczna. Na to RF z Flashpoint mówi wcale nie, Barry patrzy na znokautowanego RF, który znika i za chwilę znika Barry, po czym RF z Flashpoint zabija Norę. Widziałeś dokładnie tę scenę? Obejrzyj ją jeszcze raz. Pojawia się RF z Flashpoint i znika RF leżący na podłodze. Jest to dokładnie pokazane. Po czym RF z Flashpoint zabija Norę. Najlepiej gdyby ktoś inny ci to wytłumaczył bo chyba zakładasz z góry że nie mam racji. I odpowiedz mi na najwazniejsze pytanie. Widziałeś tę scenę jeszcze raz?

karol3w

A ty nie rozumiesz glabie ze material zostal zmontowamy specjalnie? Mamy RF ktory siedzial 3 miesiace w celi, mowi ,,wcale nie''

I jest pokazany RF ktory zabija Nore.

UWAGA NIECH TWOJ MOZDZEK TERAZ PRZECZYTA ZE ZROZUMIENIEM TO CO MOWIE KILKA RAZY NAJLEPIEJ

To ze te 2 sceny sa pokazane razem (RF mowiacy wcale nie, i scena zavicia Nory) WCALE NIE OZNACZE ZE RF Z FLASHPOINTU SIEDZIACY W CELI ZABIL NORE

Dotarlo?

Raz ze scena jest SKOPIOWANA z s1, porownaj sobie wizualnie.
Dwa, jak wyjasnisz ze po scenie zabicia sa pokazywane fragmenty scen z s1 i s2?
Trzy, jak wyjasnisz ze linia czasu nadal jest taka sama w s1 i s2?

CZTERY Wyjasnij mi czemu RF I FLASH znikaja od tak sobie z odc23 s2?

Moja teoria zgadza sie z kazdym fragmentem odcinka, twoja w kazdym wymienionym wyzej punkcie zaprzecza sama sobie.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

W twojej teorii jest dziura: RF nie nokautuje Barryego, zanim ten dotrze do domu, a pojawia się w domu i jest tak jak pisałem.
1. Może im się nie chciało kręcić kolejny raz tej sceny i choć pokazany jest stary RF, to Norę zabija RF z Flashpoint.
Dlaczego RF z Flashpoint najpierw miałby się pojawiać w domu, a potem cofnąć się jeszcze raz i powstrzymać Flasha? Przecież to nielogiczne, mimo tego że to on zabija Norę, więc miałoby to jakiś sens w tym przypadku, ale nie pokazali tego więc odrzucam twoją teorię.
4. Dlaczego znikają. Mogę tylko gdybać. Wcześnjejsze wersje znikają, jak Barry gdy cofa się o dzień, czy jak Barry z szafy gdy inny Barry ratuje matkę.
Może znikają dlatego że nie trafią do Flashpoint, bo ciąg przyczynowo-skutkowy zostaje zaburzony.
2. Bo rzeczywistość zostaje zmieniona na bliską tamtej, ale nie taka samą:śmierć Dante.
3. Nie jest taka sama:Śmierć Dante, syn zamiast córki.

karol3w

,,RF nie nokautuje Barryego, zanim ten dotrze do domu, a pojawia się w domu i jest tak jak pisałem.''

To ze tego nie pokazali to znaczy ze tego nie bylo? To ze Cisco nie byl w łazience w odcinkach tzn ze nie sra w ogóle?

Nie ma to jak brać wszystko do siebie, co się widzi na ekranie. Kończę te jalowa dyskusje, bo jesteś jakimś dzieciakiem który nawet komiksow i świata dc nie ogarnia podstawe

dunio_4

,,. Bo rzeczywistość zostaje zmieniona na bliską tamtej, ale nie taka samą:śmierć Dante''
No tak, a to ze RF magicznie zostaje idąc logika twoja, to zapomniales

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Który RF? Chodzi ci o to że zostaje RF z Flashpoint czy o to że choć RF z Flashpoint podróżuje po przeszłości to akcelerator wybuchł w 2014?
RF z Flashpoint nie zostaje magicznie. Zawsze zostawała późniejsza wersja a wcześniejsza znikała (wyjątek Barry gdy cofnął się o rok).
I właśnie chodzi mi o to że RF podróżuje po przeszłości a wiadomo to z Legends of Tomorrow, to akcelerator i tak wybuchł w 2014. Tu wlasnie mamy absurd którego scenarzyści nie wyjaśnili.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

A po co miałby najpierw zabijać Norę a potem miałby jeszcze raz się cofać? To że użyli starej sceny morderstwa nie znaczy że zabił stary RF, bo STARY RF ZNIKNĄŁ TAK JAK POKAZALI a RF Z FLASHPOINT PODRÓŻUJE PO PRZESZŁOŚCI JAK WIADOMO Z LEGENDS OF TOMORROW. Przestań zaprzeczać faktom. Chyba twoje zrozumienie tego zaburza to że znasz komiksy o Flashu.
Napiszę jeszcze raz.
FAKTY:
1. Pojawią się RF z Flashpoint, Stary RF znika a Norę zabija RF z Flashpoint, chociaż użyli starej sceny.
2. RF z Flashpoint podróżuje po przeszłości (LoT)

dunio_4

Pytanko co oznacza skrót RF ? Bo wiem że to Anty-Flash ale co oznacza skrót?

Nettrino_Ano

RF czyli Reverse Flash, po polsku będzie to taki odwrócony flash

Tak cisco nazwał thawne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones