PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 674
oceny
7,5 10 1 44674
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Ten serial to porażka. Zaczynając od naprawdę debilnej genezy po przez to, że człowiek który porusza się z taką prędkością i wpada w beczki z wodą nie jest już człowiekiem tylko mokrą plamą, a na źle zagranych pseudomotywacyjno-wzruszających scenach kończąc. Ale ale, ten serial ma do zaoferowania coś jeszcze, chyba najbardziej irytującego głównego bohatera w historii. Czy jest choć jeden człowiek, który mógłby uwierzyć, że postać grana przez tego aktora jest wybitnie inteligenta? szczerze wątpię... Widziałem jeden odcinek i nigdy nie byłem tak zniesmaczony poziomem intelektualnym. Po prostu żenada!

ocenił(a) serial na 8
kodkuna

to wszystko prwada ale... kiedy odrzucimy to wszystko mamy naprawde zajebisty serial pełen niewiadomych i domnieman zaprzeczen teori które wydaja sie byc oczywiste i tak dalej obejrzyj wszystkie odcinki to pogadamy

kodkuna

Pierwsze trzy odcinki sa na niskim poziomie, dalej serial sie rozkreca a juz od 9 epizodu serial doslownie wymiata.

ocenił(a) serial na 2
kodkuna

Nie oglądam i nie mam zamiaru tego oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones