PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Savitarem jest Barry, co było oczywiste od dawna.
Także zawieli mnie bo niczym nie zaskoczyli.

Protezunia

Kolejny idiota. Oznacza się spoilery jak się coś takiego pisze a skoro tego nie zrobiłaś to zrób przysługę innym widzom i usuń ten wątek

Starkylo

Sam jesteś idiota, skoro nie wiedziałeś, że Barry to Savitar.
I grzeczniej proszę idioto, bo każdy może popełnić błąd, a kultury to Cie matka widać nie nauczyła.
Wpis już kasuję idioto.

Protezunia

Po prostu zastanawiam się jaki trzeba mieć iloraz inteligencji albo jakim trzeba być chamem w stosunku do innych użytkowników forum żeby nie oznaczyć spojlera i w pierwszej linijce wątku walnąć tożsamość głównego villaina sezonu :)

użytkownik usunięty
Starkylo

Bardzo niski ;)

Starkylo

Tylko obrażać potrafisz. Typowy troll internetowy który ma smutne życie i inaczej nie potrafi sie dowartosciować. Współczuję Ci.

Protezunia

Miałaś usunąć post a ja wciąż dostaje powiadomienia. Ciekawe więc kto tu jest trollem XDDD
Swoją drogą zabawna historia że za troskę o poziom forum i walkę o elementarną spojlerową kulturę względem innych jestem wyzywany od trolli :)))

Starkylo

A jak można usunąć inaczej niż zgłosić do usunięcia?
Tym razem pytam serio, bo nire wiem. Napisz i od razu to uczynię.

Protezunia

Nie mam niestety pojęcia :( jeśli tak, to sorry za ostatni komentarz, w takim razie czekamy na reakcję administracji

Starkylo

Po prostu zapomniałam oznaczyć. Przepraszam, wiem to mój błąd, ale to nie powód by wyzywać. Już zgłosiłam do usunięcia od razu jak mi to napisałeś. Pozdrawiam.

Protezunia

Walczę o oznaczanie spojlerów od jesieni kiedy to ktoś (tutaj albo na forum Arrowa, już nie pamiętam) wykminił że po każdym odc będzie wrzucał posta ze spojlerem w 1. linijce i bez oznaczania ich :/ wybacz moje zachowanie ale już po prostu nie mam siły bo zdarzyło mi się ponad 10 razy tłumaczyć dlaczego kulturalnym jest używanie opcji oznaczania i bierze mnie ku*wica jak po raz kolejny widzę coś takiego :(

Starkylo

Spoko. Ja też przepraszam. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Protezunia

no serio co za idiotka ja jaszcze nie obejrzałem

jan_zdort

Nie przejmuj sie, bylo to wiadome

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

wiem ale i tak troche bardzo chamsko

jan_zdort

Niektórzy są zbyt głupi i mają w dupie innych, niestety

ocenił(a) serial na 10
dunio_4

nooooo niestety:(

Protezunia

Spoilery to nawet nie łaska napisać?

ocenił(a) serial na 5
Protezunia

A kusiło mnie zajrzeć na filmweb przed odcinkiem. Dobrze, bo kolejny idiota nie wie co to spoiler.

ocenił(a) serial na 8
stacjonarny

Dziewczyna wyjaśniła ,że zapomniała oznaczyć spojlera i przeprosiła za to,więc wyzwiska całkiem zbędne.A ,że jeszcze nie poprawione/usunięte ,cóż...
Najwyższa pora by jak na każdym szanującym się forum była możliwość edycji/kasowania własnych postów.Gdyby taka możliwość była uniknięto by wielu nieprzyjemnych kłótni i sytuacji jak ta wyżej.Nigdy chyba nie pojmę czemu tu własnych wypowiedzi edytować nie mogę i czemu użytkownicy forum się o to się nie upominają

romek_krakow

Dokładnie! Powinna być taka opcja. Bo teraz trzeba było czekać cały dzień na zamianę jako spoiler.

Protezunia

Dobrze, że wpierw obejrzałem odcinek nim przeczytałem twój durny post.

ocenił(a) serial na 4
Protezunia

reportowalem juz dwa razy "dla zasady", ale najwyrazniej administracja ma to gleboko w d u pie

bini0l

Zmienili. Trochę im to zajęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones