PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Kto obejrzał dajcie znać jak tam nowy sezon. Zaraz i ja odpalam i oglądam :)

PawelKora

obejrzane :D odcinek super, najbardziej ucieszyło mnie to że .........................SPOILER................................................ ................














Professor Zoom/Reverse-Flash jednak żyje i nadal chcę zabić Barrego Allena ;) Więc Grood także żyje i zapewne z nim stworzy drużynę :D

Adi323_filmweb

Hej, a gdzie można go zobaczyć? :)

ocenił(a) serial na 4
Z_DNA

na kinoman jest

Z_DNA

ja ogólnie ściągam z torrentz .eu (usuń spacje) na program uTorrent

ocenił(a) serial na 9
Adi323_filmweb

Reverse Flash i Zoom to kompletnie inne postacie. Reverse Flash czyli Wells/Thawne pochodzi z Ziemi 0 albo 1 (zależy jaką Ziemię wybrali sobie twórcy), a Zoom pochodzi z Ziemi 2.

ocenił(a) serial na 9
PawelKora

Bardzo dobry start 2 sezonu. Zobaczyliśmy konsekwencje poświęcenia Eddie Thawne, jak wpłynęło to na drużynę, ale zarazem brak wpływu na linię czasu. Wiemy po części dlaczego Ronnie zniknął z serialu (no i dlatego, że za mało mu płacą). Największym minusem tego odcinka był śmierć Atom Smashera. Mogli go oszczędzić, miał potencjał. Stein świetnie wpasował się do drużyny, mam nadzieję, że pozostanie z nimi cały sezon. No i oczywiści Cisco i jego teksty ("widziałem to w jakimś komiksie").
Solidne 7,8/10.
A już za tydzień Jay Garrick. Oby trzymali poziom cały sezon.

ocenił(a) serial na 8
BluRay2012

siema. kto to jest Jay Garrick? wiesz może kim jest zoom? i dlaczego mimo tych wszystkich zabezpieczeń nadal to star labs wchodzi kto chce?:-)

ocenił(a) serial na 8
BluRay2012

dobra wygooglowalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones