PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 674
oceny
7,5 10 1 44674
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Z racji wyczerpania ostatniego tematu lexusa bla bla bla, otwieram nowy temat, który najpewniej będzie o sezonie 3, co w nim będzie, najnowszych informacji. Premiera sezonu 3 odbędzie się 6-9 Października, dokładnej daty nie znam.

ocenił(a) serial na 7

04.10.2016 premiera 1 odcinka ;)

użytkownik usunięty
Dagonacik

Barry z przeszłości (23 odcinek 1 sezonu) zniknął. Ok, rozumiem. Ale dlaczego teraźniejszy Barry nie znika ? Moim zdaniem, Barry wróci do przyszłości i wszystko będzie inne, ale będzie miał moce. Dlaczego bedzie je mial ? Bo tak czy siak walnie go ten piorun, tylko trochę później - tu nasuwa się pytanie. Jak to wszystko będzie wyglądało ? Eobard nie przyśpieszy wybuchu i nie zabije wellsa.
Parę teorii co będzie w 3 sezonie:
- Eddie ożeni się z Iris ( nie zobaczy nigdy że Barry w przyszłości jest z Iris, więc śmiało się jej oświadczy)
- Ronnie i Caitlin (Nie wiadomo czy Ronnie będzie miał moce lub Caitlin, ale na pewno będą małźeństwem
- Cisco nie będzie wiedział że ma moce, chyba że sam się dowie - wizje (Eobard mu nie powie, bo go nie będzie)
- Zoom na ziemi-2 i tak będzie istniał, więc cała ta walka z zoomem będzie nie potrzebna (Będzie istniał ale nikt o nim nie będzie wiedział, nie ma eobarda, nie ma osobliwości, nie ma wyłomów, nie ma Zooma)

Tutaj nasuwa się pytanie odnośnie E-2 E-3 - czy Jay, Harry i Jesse po przeniesienu się do własnych światów zmienią się ? Czy linia czasu E-1 wpłynie na pozostałe ? Ogólnie, byli uczestnikami wydarzeń E-1 więc powinni też zostać "zmienieni"
Eobarda nie byłoby, nie byłoby osobliwości, nie byłoby wyłomów itd. itd. Zoom nadal trzymałby córkę Wellsa i Jay'a.

użytkownik usunięty

Stąd te teorie, ponieważ prawie cały sezon prawdopodobnie będzie opierał się na Flashpoint Paradox i na celu zmienienia przyszłości. Oczywiście nie od 1 odcinka - Barry oczywiście będzie zadowolony że znów ma mamę i tatę, ale w końcu zrozumie/zobaczy że wszystko się zmieniło - nie wiadomo jak, na gorsze lub po prostu na inne, które nie odpowiada mu.

ocenił(a) serial na 9

Zmiany czasu na E-1 nie powinny wpływać na inne Ziemie, tak też wspomnienia Wellsa, Jesse i Garricka powinny zostać nie zmienione. Flashpoint był spowodowany efektem motyla, który na końcu doprowadził do zagłady świata, a jeśli pamięć mnie nie myli to w Flashpoint ojciec Barry'ego był martwy. A co do tego co wyżej napisałeś - Barry z 1 sezonu zniknął ponieważ nie po uratowaniu matki nie był Flashem, więc nie mógł cofnąć się w czasie. Natomiast Barry z teraźniejszości, tak jak Thawne, był anomalią - cofając się w czasie zmienił przeszłość, tym samym tracąc powód wcześniejszej podróży, a bez podróży w czasie nic nie zmieni tym samym wciąż mając powód do tych działań co powoduje powstanie nowej linii czasu, tak jak w 15 odcinku tamtego sezonu. Natomiast co do tych teorii dodał bym jeszcze Citizena Colda - wraz z nowym kontraktem Millera i potwierdzonym udziałem w Flashu na pewno go wykorzystają. Ronnie i Caitlin raczej nie będą razem - poznali sie podczas budowy akceleratora, a że Wells nie będzie go budował, aż do ok. 2018 r. nie będą mogli się spotkać. O tym mówił Cisco w finale poprzedniego sezonu. A Zooma na Earth - 2 już nie będzie, stał się black Flashem, a zmiany czasowe nie obejmują Speed Force (ponieważ istnieje poza Multiwersum).

użytkownik usunięty
BluRay2012

Tzn. że zabranie z ziemi-1 Zooma przez Widma Czasu to stałe wydarzenie i nic go nie zmieni ?
Moim zdaniem jeśli nie było Wellsobarda, nie było wyłomów, nie było spotkania Zooma, nie było walki z nim itd.

użytkownik usunięty

Pewnie Iris będzie miała dziecko, a Arrow będzie robił za Batmana/Bruce'a.
Może w tej linii czasu Oliver nie jest Arrowem tylko jego ojciec ?

ocenił(a) serial na 7

Wątpię, akurat Flash nijak miał się do zatonięcia Gambita :D

użytkownik usunięty
wioletaHP

W Flashpoint Paradox ojciec bruce'a jest batmanem, a bruce nie żyje

ocenił(a) serial na 10

nie wiadomo czy czas wpływa na multiverse- ziemia 1 sie zmieniła, ale ziemia 2 jest taka sama jak była

użytkownik usunięty
jasossik

No tak, ale w końcu Harrison Wells i Jesse byli uczestnikami wydarzeń lini czasowej ziemi-1
No chyba, że gdy są na e-2 to na nich nie działają zmiany.

użytkownik usunięty
Dagonacik

http://www.filmweb.pl/serial/Flash-2014-694518/discussion/The+Flash+-+Naj%C5%9Bw ie%C5%BCsze+informacje+cz.4,2874727
Nowy temat :s

ocenił(a) serial na 9

Żadna nowa wiadomość, ale John Wesley Shipp potwierdził powrót Jay Garricka w 3 sezonie. Jego relacje z Barrym będą dość ciekawe ponieważ fakt, że Jay wygląda jak jego zmarły ojciec sprawi, że Barry będzie chciał się do niego zbliżyć, polegać na nim co spowoduje pewnego rodzaju konflikty psychologiczne. Shipp potwierdził także udział w Legends of Tomorrow jako członek Justice Society of America.

użytkownik usunięty
BluRay2012

Ciekawe jak to zrobią, z tymi relacjami z Jayem. Jeśli Barry nie będzie miał mocy to pewnie Jay jakoś trafi znowu na E-1.
Chyba że nadal będzie miał moce - wtedy wybierze się po pomoc do Jaya.

BluRay2012

Mi się wydaje jednak, że ziemia 3 i ziemia 1 zostanie połączona.

użytkownik usunięty
dunio_4

Cisco pewnie nauczy się otwierać wyłomy, tam gdzie chce.

BluRay2012

A... a... Flashpoint? Przecież nie mogą tego odbębnić po macoszemu. No chyba, że Wesley mówił o starszej wersji scenariusza, bo wydaje mi się, że przejęcie Supergirl trochę namieszało.

ocenił(a) serial na 9
Kwarc

Nie mam pojęcia jak oni to chcą zrobić. Zmiany zostaną raczej ograniczone tylko do Flash i Supergirl i będą one minimalne, pewnie żeby nie za bardzo namieszać w Arrow i LoT (chociaż nie miałbym nic przeciwko, gdyby wymazali 2 ostatnie sezony Arrow).

BluRay2012

Też nie wiem... i pewnie scenarzyści też nie ;) Pewnie ta scena była dokrętką po przejęciu Supergirl.

BluRay2012

A na koniec serialu Barry'ego zamkna w psychiatryku z ta jego psychika :)

użytkownik usunięty

Taki mały Easter Egg. Kiedy Hunter rozmawia z Joe na E-2 ( S02E23 ) wypowiada słowa Będę mieć Flashów z dwóch światów, być może nawiązuje do tytułu 2 odcinka 2 sezonu - The Flash of two worlds.

ocenił(a) serial na 9

Tak się nazywała historia, w której pierwszy raz pojawił się Jay Garrick.

użytkownik usunięty
BluRay2012

Jay pojawił się w 1 odcinku 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 9

Chodziło mi o komiks:
http://st3.speedforce.org/wp-content/uploads/2015/10/Flash-123-456x700.jpg

ocenił(a) serial na 9

Wyjaśni mi ktoś kwestię "umierania" w tym serialu? Kiedy Eddie się zabił to Eobard zginął wraz z nim bo rzekomo został wymazany. Barry walcząc z Zoomem powrócił do przeszłości i namówił samego siebie na pomoc w której jego przeszła wersja umarła. Czy w takim razie obecny Barry nie powinien umrzeć razem z nim skoro tak naprawdę nie istniał? To samo tyczy się Zooma, który tworzył swoje kopie.

użytkownik usunięty
mejki

Co do Zooma i Barrego - to jest tzw. po polsku - resztka czasowa. Speedsterzy moga je tworzyć i nie umierać, ponieważ chronią się w ''speedforce'' - tak wyjaśniał Wells w 11 odcinku 2 sezonu.
Co do Eddiego - Eddie zmarł i wymazał Eobarda tylko w tym wycinku czasu. Wyjaśnie ci to:
Jest sobie Eobard w przyszłości w 2152 roku ( nie znam dokładnej daty ) cofa się w czasie do 2024 r. walczy z Flashem, potem przenosi się do 2000 roku, zabija Norę Allen i przejmuje ciało Wellsa. W 2015 roku Eddie zabija się i wymazuje tym samym Eobarda z 2015 roku - tutaj kończy się jego historia.

Ale Eddie byl jego pra...dziadkiem wiec bez niego nie powinno byc Eobarda tego co sali w ktoryms odc 2sezonu.

użytkownik usunięty
mania19

W sumie xd
To powrócę trochę do tego. Eddie nie musiał się zabijać xddd Wystarczy ze obciał by sobie pewną część ciała :D

A tam obciac, wystarczylo jakby zrobil masektomie :)

ocenił(a) serial na 6
mania19

Jeśli już to mastektomię i raczej zrobienie jej nic by mu nie dało, bo to zabieg amputacji piersi.
Chodziło ci raczej o wazektomię, która i tak czasem bywa nieskuteczna i jest odwracalna.

Azazel94

ale strzelilam gafe haha :D dzieki za poprawienie :D

mejki

Tak naprawdę Jay który został zabity przez zooma, to nie jego wcześniejsza wersja, a przyszła wersja która właśnie cofa sie w czasie i daje sie zabic ten wczesniejszej wersji. Gdyby zabił swoją wczesną wersje, to sam by zniknął jak reverse flash w 1x23.

ocenił(a) serial na 9

Wieści z komiksu, nie dotycząca serialu: czarny Wally West i biały Wally West od środy są kuzynami, to już jest na stałe i żadne z nich nie jest jakąś alternatywną wersją.

Krótka informacja na temat trzeciego sezonu:
https://flarrow.pl/2016/grant-gustin-flash-i-supergirl-to-dobre-polaczenie/

użytkownik usunięty
Kwarc

Sezon 3 rozpocznie się w niespodziewanym miejscu - wg Carlosa Valdesa ( Cisco )

użytkownik usunięty

Pewnie chodzi o jakąś datę. Może w 2020 roku ? Wtedy był wybuch akcelelatora wg tamtej lini czasowej, w której żyła matka Barrego.

użytkownik usunięty

Chyba wiem dlaczego Barry z przyszłości (1x23) powstrzymał Barrego przed uratowaniem matki.
To właśnie tyczy się odcinka 2x23 takie byłyby skutki a przyszły Barry to nasz barry tylko z przyszłości, nie z innej lini czasowej, więc wie jakie bedą tego skutki

Też jestem na 100% pewny że Barry powstrzymując, siebie przed uratowaniem matki w 1x23 to właśnie ten Barry, który odkręca flash point paradox w 3 sezonie. A można to łatwo stwierdzić. W momencie gdy reverse flash chce zabić Nore Allen, to są tam 3 flashe. (Nie liczac 10 letniego barrego) Jeden to flash z 2024 który podążył za RF, drugi to Flash z odcinku 1x23 który próbował ratować matkę, i 3 flash który mu to odradził. Ale w 2x23 nie widać tego ostatniego flasha, bo to właśnie nasz Flash który nadpisał siebie samego z innej lini czasowej ratując matkę, przez co w ogóle ta wersja nie pojawiła się. Jeez, ale te podróże w czasie zagmatwane w tym serialu :D

ocenił(a) serial na 7
dunio_4

Przed wszystkim brak konsekwencji w teoriach produkowanych przez scenarzystów.

Raz Barry się cofa i wnika w swoją poprzednią wersję (sezon 1), potem znowu się cofa i jest ich dwóch.

Kolejny problem gdy widzi wersję, która jeszcze nie istnieje (tak jak ta, która w finale s1 odradzała mu uratowanie matki) co nie powinno mieć miejsca - w pozostałych przypadkach cofania się w czasie, dopiero po cofnięciu pisze swoją historię i nanosi zmiany.

Sushimaster

Obejrzałem ten fragment w odcinku 1x23 i widać że to ten barry orginalny co przybył za flashem, odradził mu ratowanie matki. Ale troche dziwnie ze mial czas tluc Reverse flasha, odradzic barremu, i wyprowadzic barrego oraz tate.

ocenił(a) serial na 6
Sushimaster

To nie jest żaden błąd.
Są dwa rodzaje cofania w czasie - przypadkowe i zamierzone.
Barry cofając się przypadkowo w 1x15 zobaczył drugiego siebie jako speed mirage. W 2x08 podczas crossovera z Arrow i LoT widzieliśmy to ponownie. Biegł (a raczej spieprzał) tak szybko, że ponownie cofnął się w czasie przez przypadek i ujrzał swój speed mirage.
Jednak, gdy chciał się cofnąć i było to zamierzone działanie w 1x23, 2x23 czy 2x17 widzieliśmy dwóch Flashów.
To po prostu dwa różne rodzaje podróży w czasie i nie ma tu żadnego błędu.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

nie jestem fanem takiego tłumaczenia... no ale spoko. A co powiesz o przyszłym flashu, którego jeszcze nie powinno być?

http://comicbook.com/dc/2016/05/27/tom-cavanagh-confirmed-to-be-returning-as-ser ies-regular-for-the/

Tom Cavanagh w regularnej obsadzie w sezonie 3

ocenił(a) serial na 7

Czytałam, że trzeci sezon ma być ostatnim.

użytkownik usunięty
wioletaHP

Gdzie to czytałaś ?

ocenił(a) serial na 7

Na jakimś fanpage'u, niby informacja od CW ale źródła nie podali. Wspomniałam o tym, licząc że ktoś wie więcej, bo grubymi nicmi szyte te wieści, aczkolwiek ze względu na film z Flashem nie jest to nieprawdopodobne.

ocenił(a) serial na 6
wioletaHP

Serial to jedno, a film to drugie. Nie wiem czemu jeszcze ludzie mieszają te dwa światy. Film nie ma wpływu na serial i nie zakończy się on tylko dlatego, że do kin w 2018 wejdzie film o Flashu.
Skoro gówniane do bólu Arrow dostało 5. sezon, równie beznadziejne LoT drugi czy najbardziej beznadziejny serial o superbohaterach Supergirl 2. sezon w CW to o Flasha można być spokojnym.
Mają potencjał na dobre 5 sezonów, więc ja nie wierzę w żadne plotki o ostatnim trzecim sezonie.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

A jednak Deadshota zabili ze względu na film, mógł przeciez spokojnie przeżyć ;)
Jak napisalam, grubymi nićmi szyte, jednak czy to najgorsze co moze ten serial spotkac? Gdyby scenarzysci wiedzieli, ze to ostatni sezon to skonczyli by serial w logiczny sposob, a tak gdy wszystko jest wymyslane na biezaco, robi sie balagan. Taki 5 sezon bedzie juz slaby, nie ma co sie oszukiwac...

wioletaHP

Zabili Deadshota i Black Canary bo ma się pojawić w filmie, ale i tak te 2 universa są oddzielne. Wydaje mi się że te 2 postacie zabili, aby widz widział dużą różnicę że to 2 universa.

ocenił(a) serial na 7
dunio_4

To jest bez sensu...

wioletaHP

Jak to miałoby mieć wpływ na film? To zupełnie inne postacie. To, ze zabiją w serialu co oznacza w filmie? Nic. Chyba powtarzasz plotki z innego tematu. Też gdzieś to czytałem. Po prostu ich uśmiercili bo mogli nie mieć pomysłu na te postacie. Po co po raz kolejny Deadshoot?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones