PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Mam pewną teorię odnośnie Wellsa w 3. sezonie.

Czytałem posty i widzę, że wiele osób uważa że to alternatywny Reverse Flash lub nawet sam Savitar.
Mi wydaje się coś innego. Pamietacie urzadzenie, które pokazał Wells - zmieniające twarz danej osoby w oczach tego, który patrzy. Otóż, wtedy Wells powiedział, że dla ludzi z zewnątrz będzie widziany jako partner (biznesowy/seksualny/życiowy - mniejsza o to), a dla bohaterów pod prawdziwą twarzą...
Co jeśli jest na odwrót? Tzn. Ten, który podaje się za Wellsa to właśnie ten partner i urządzeniem manipuluje wizerunek, a gdy pokazuje twarz partnera to ukazuje się prawdziwego?

Wg mnie to wielce prawdopodobne. Jaki ma to cel - nie wiem. Jeszcze nie wiemy dokładnie o tym partnerze - kim jest, czym si,ę zajmuje itp.

Jednak to urządzenie pokazali nie bez powodu. Nie poświęciliby temu sporej części odc. tylko po to, żeby ukryć twarz powieściopisarza przez ludźmi by nie pomylili go z przestępcą (RF). Wg mnie to grubsza sprawa.

ocenił(a) serial na 6
Alex_Tyler

Ktoś sądzi podobnie?

Alex_Tyler

Savitar nazwał gościa fake Wells, więc wg mnie jest to bardzo prawdopodobna wersja.

ocenił(a) serial na 6
hornet

Dokładnie. I jeszcze teraz po ostatnich odcinkach jest jeszcze bardziej podejrzany. Nawet gdy nagrywa sie do długopisu to - gdy ktoś wchodzi szybko zmienia ton głosu. Możliwe, że wtedy włącza urządzenie do zmieniania twarzy. Nie pokazują tego dokładnie, żeby zmylić widzów i nikt się tego nie spodziewał.

Alex_Tyler

Im więcej odcinków tym częściej się okazuje że Wella coś ukrywa. Tylko zastanawia mnie dlaczego takim razie Gypsy ścigała gostka o nazwisku Wells a nie innej postaci i nawet hologram się jej wyświetlił z gębą Wellsa, a przecież miał dla reszty być kimś innym.

ocenił(a) serial na 6
hornet

Możliwe, że ma włączony ten "fake image" na stałe póki go nie wyłączy. Może się okazać, ze prawdziwy Wells z tamtej Ziemi zmarł/zginął/ukrył się, a jego partner się pod niego podszył.

Alex_Tyler

No właśnie to mi się nie zgadza. Jeśli Wells ma włączony "fake image" i dla Barrego i ekipy to Wells, a dla reszty jakiś inny typ to czemu Gypsy wyświetliła się facjata Wellsa i tak się do niego zwracała? Jeśli Gypsy dysponuje jakimś sprzętem, który pozwolił jej rozszyfrować prawdziwą twarz Ejdż Ara to chyba jednak dowodzi że on to on, a nie jego partner. No chyba że wcześniej wykonał jakiś myk niczym Reverse Flash z pierwszego sezonu, który przejął ciało origin Wellsa.

ocenił(a) serial na 6
hornet

Chodzi mi, ze ma włączony na stałe czyli widzi go ekipa Flasha, ale także inny człowiek, w tym Gypsy. Gypdy posiada jakieś urządzenie do wyszukiwania osoby, ale ten ukrywacz twarczy z tego co zrozumiałem to wynalazek Wellsa, więc Gypsy może nie mieć urządzenia, które niweluje. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia i może to być prawdziwy Wells z tamtej Ziemi.

Alex_Tyler

No zaraz, na stałe to on się miał tylko pokazywać ludkom ze Star Labs. Dla wszystkich innych miał być jakimś innym gostkiem. Więc wg mnie Gypsy musiała mieć coś co powoduje że hologram Harrego na nią nie działał, ale jednocześnie to by wskazywało że Harry to Harry. W sumie to nie wiem czy twórcy tak kombinują czy sami się pogubili w tym wszystkim bo póki co nie było to wyjaśnione. Nie byłby to pierwszy babol w tym serialu.

hornet

W tym określeniu użytym przez Savitar'a "fake Wells" raczej nie chodziło o to, że Wells nie jest Wellsem, ale o to, że nie jest on Wellsem z tego wymiaru, ja to tak odbieram. Uważam, że za dużo się teorii namnożyło z tym Wellsem.

albertos25

Rok temu twórcy Arrowa sami nie wiedzieli kogo uśmiercą pod konoec sezonu. Z Wellsem pewnie jest podobnie. Najpierw rzucili hasło a potem będą kombinować jak to rozwiązać.

hornet

Bo za dużo kombinują przy tej postaci. Już widzieliśmy trzech Wellsów. Ja uważam, że powinien zostać ten z ziemi dwa, był najfajniejszy i stanowił faktyczne wsparcie naukowe dla zespołu.

albertos25

Właśnie ja się obawiam że albo zostawią "Ejdż Ar" ze względu na to że póki co nie może wrócić na swoją Ziemię albo w każdym sezonie będzie inny Wells.

ocenił(a) serial na 6
albertos25

Tak, z Ziemi 2 był najciekawszy - stonowany, przy tym inteligentny.

ocenił(a) serial na 9
Alex_Tyler

Z Ziemi chyba 18 był bardzo mądry Wells ale Harryemu z E2 we wszystkich coś nie grali a zwłaszcza w HR więc nie zdziwię się gdyby coś ukrywał. A czy ktoś zadał pytanie czemu Wells na dachu w wizji nie strzela do Savitara???????

karol3w

Szczegółowo tej sceny nie pamiętam, ale raczej to było tak, że wszyscy poprzednicy byli jakoś tak dziwaczni, że nie odpowiadali oni nie tylko Harremy z E2, ale i pozostałym członkom ekipy.

ocenił(a) serial na 9
albertos25

Fakt większość była dziwna ale jeden był normalny i wypowiadał się mądrze

karol3w

Ja to zapamiętałem tak, że praktycznie wszyscy byli dziwni, i dopiero ostatni, wypowiadał się w miarę normalnie, czyli ten na którego ekipa się ostatecznie zdecydowała a do którego Wells z E2 miał zastrzeżenia.

ocenił(a) serial na 9
albertos25

Jeden z poprzedników też był normalny i szkoda że go nie wybrali bo nie trawię HR

karol3w

No zmusiłeś mnie do odświeżenia sobie tej sceny. Znajduje się ona w 4 odcinku serii.

Zaczyna się od kowboja, który okazuje się być byłym kryminalistą mówi aby zwracać się do niego "Hell's Wells", następnie mamy gościa który może nie jest do końca dziwakiem, ale normalny też do końca nie jest, po nim jest mim i na samym końcu HR. Z tej całej czwórki wydawał się on być najnormalniejszy i po tej prezentacji wcale nie dziwię się, że ekipa ostatecznie zdecydowała się na niego. A potem wszyscy wiemy co się okazało.

Moim osobistym zdaniem jeszcze zobaczymy Wellsa z E2. Bo jestem przekonany, że zobaczymy jeszcze jego córkę. Widać że pomiędzy nią a Wallym coś zaiskrzyło i raczej głupio ze strony twórców byłoby ten wątek ucinać.

ocenił(a) serial na 9
albertos25

Który to odcinek? Odświeża sobie

karol3w

Tak jak wspomniałem 4 odcinek trzeciej serii "The New Rogues"

ocenił(a) serial na 9
albertos25

Wells z E-17 był nerdem w takim trochę dziwnym jakby naukowym stroju. Ale od początku wydawał mi sie najlepszym kandydatem. Podejrzewam ze Harry się wystraszył ze jest mądrzejszy od niego. I jeśli wierzyć kiszkom Harryego Wells ukrywa coś gorszego. Chciałbym zobaczyć Harryego z E-17 a najbardziej oryginalnego Wellsa z E1 :) Cisco mógłby mieć wizję z oryginalnej linii czasu

karol3w

No w sumie ten z E-17 mógłby być, chociaż i tak będę twierdził, że prezentacje najlepszą miał HR. Na pewno po tym jak wyszło, że nie jest on jednak naukowcem, to ekipa powinna go odesłać, do domu i skontaktować się z następnym kandydatem, czyli właśnie z tym z E-17.

Tak troszkę na inny temat, to nie wiem czemu ludzie tak się uczepili tego, że Wells coś ukrywa? To znaczy ukrywał, ale jego wieli sekret już wyszedł na jaw. Nie jest naukowcem. Według mnie to na chwilę obecną ludzie powinni najbardziej przyglądać się Wallyemu. A dlaczego? Po kolei, Savitar zwrócił mu moce ze flashpoint. Tylko właściwie dlaczego? Zrozumiałe, że przywraca złoczyńców, staną po jego stronie, ale dlaczego wrócił moce swojemu potencjalnemu wrogowi? Mam na to pewną teorię. Wiemy, że Savitar, ma jakiś wpływ na metaludzi z flashpoint. Słyszą go w swojej głowie, potrafi wpływać na ich zachowania. I ja bardzo podejrzewam, że to właśnie Wally zdradzi. Nie tak świadomie, Savitar namiesza mu w głowie i wykorzysta go jako swoją marionetkę. Takie są moje podejrzenia.

ocenił(a) serial na 9
albertos25

I kim w ogóle jest Savitar i dlaczego pamięta Flashpoint? Ciekawe czy na to odpowiedzą?

karol3w

Nie no na pewno w końcu odpowiedzą kim jest Savitar, i w jaki sposób jest powiązany z Flashpoint. Mnie tylko zastanawia, czy jest on osobą którą już poznaliśmy, przecież tak było z Reversflashem i Zoomem.

albertos25

Zobaczymy, zobaczymy. Skoro to jego porwał Grodd, to na pewno się pokaże w jednym z tych dwóch nowych odcinków o Gorilla City ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones