Fleabag

2016
Fleabag
8,3 17 823
oceny
8,3 10 17823
14 599
chce zobaczyć
9,1 17
ocen krytyków
{"rate":9.117647,"count":17}
{"type":"film","id":769619,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Fleabag-2016-769619/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Fleabag
  • slizu ocenił(a) ten serial na: 10

Czy tylko ja jestem zakochana w księdzu i uważam go za ekstremalnie seksownego ? :D

• Ewka94_2 ocenił(a) ten serial na: 10

slizu Totalnie jestem też! Oglądam w kółko wszystkie sceny z nim. Such a hot priest

• slizu Andrew Scott to najseksowniejsza istota na tej planecie. Polecam sceny z Moriartym w "Sherlocku".

ewaxbraun Sherlock obcykany już dobre pare lar temu. Ponoć ma wystąpić w nowym sezonie Black Mirror wiec może warto nadrobić ten serial.

• slizu Tak, też słyszałam. Obejrzyj Black Mirror, jest super.
    W Sherlocku jest moim zdaniem ekstremalnie seksowny. Niewiarygodnie :) Ale widziałam dopiero pierwszy odcinek drugiego sezonu Fleabag.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• trukomholek ja tak

• trukomholek ok incel

• ewaxbraun Ale Black mirror raczej nie trzeba oglądać, z3by cokolwiek nadrabiać. Każdy jest o czymś innym, a odcinki nie są że sobą powiązane oprócz motywu nowoczesnych technologii. Ta słyszałam od znajomych, bo sama nie oglądam

• slizu Patrz wyżej. Miałam odpow8edziec na twój komentarz

wotjak Niby dlaczego? Może poprzyj swoją inteligentna wypowiedz jakimiś argumentami.

• slizu żal mi was po prostu.

wotjak No ale dlaczego, wytłumacz swoje zdanie jakie każdy normalny i cywilizowany człowiek.

• slizu To może ja rzeczowo odpowiem. Żal mi ludzi, którzy rozpływają się nad seksownością aktora czy aktorki. Nie potrafią docenić kogoś w swoim otoczeniu - gdyby potrafili, to obiektem nie byłby zupełnie obcy lecz ktoś, kogo potrafią aktywnie, fizycznie odszukać, poznać i obdarzyć zachwytami – ktoś, kto na nie faktycznie zasługuje - w życiu, a nie w wirtualnej bańce. Tymczasem zachwycają się, nawet zakochują w osobie, z którą nigdy nie zamienili słowa, która z zawodu jest zwodnicza i ma zachwycać, ma kreować ten zachwyt i ma do tego cały sztab ludzi. Generalnie obraz jest nieprawdziwy – jak obraz dowolnej kreskówki. Szczególnie żal mi kobiet, które zakochują się w … geju. Wiedzą o nim tak mało, że informacja sprzed 6 lat do nich nie dotarła, bo wystarczy im przekłamany, marketingowy, sztuczny, obraz wykreowanej powierzchowności. Żal mi Was, Waszej naiwności, i najwyraźniej samotności, podświadomej desperacji, ale także winię za ignorancję.

Podklepios A mnie jest żal kogoś kto najwidoczniej nie potrafi czytać niektórych postów z przymrużeniem oka. To ze jest gejem wiem odkąd zaczęłam oglądać Sherlocka 10 lat temu, poza tym, nie rozumiem co jest złego w stwierdzeniu faktu jeżeli ktoś jest atrakcyjny bądź tez nie? Jestem pewna ze potrafisz obiektywnie powiedzieć czy mijana osoba na ulicy Ci się podoba lub tez nie? Dosłownie robię to samo w tym poście, a to nie oznacza ze mam zaburzona percepcję ‚prawdziwych’ osób w moim życiu albo mam problemy z zakochaniem się. Albo tez ze chce za niego wyjść za mąż i mieć z nim dzieci i mak wybudowany ołtarz w swoim pokoju, haha. Ludzie, nie spinajcie się tak bo komuś się aktor podoba! Więcej luzu i uśmiechu, pozdrawiam.
    (Dzięki za skomentowanie tego posta bo właśnie sobie przypomniałam o istnieniu tego aktora i może zrobie powtórkę fleabag).

Podklepios Ps. Nie wiedziałam ze geje i lesbijki mi się nie mogą podobać i ich atrakcyjność i wyglad są zarezerowane tylko dla osób homoseksualnych.

• kerrygold ocenił(a) ten serial na: 10

Podklepios Jal bardzo trzeba miec nieudane życie osobiste, żeby człowieka wkurzaly dziewczyny podziwiające aktora? Serio koleś, to nie wina Andrew Dcotta że nie udaje ci sie z dziewczynami.

• slizu mówię szczerze, jak myślę.

• slizu Nie. Każda kobieta z którą rozmawiam o drugim sezonie nie potrafi skupić się na niczym innym.

• n_girl ocenił(a) ten serial na: 9

slizu Po prostu twórcy serialu zrobili wszystko perfekcyjnie, i aktor zrobił wszystko jak należy. Nie przeczę, że sam w sobie "ma to coś", ale po prostu cały ten serial jest tak pięknie emocjonalnie ustawiony...!

• slizu Mnie przypomina Marka Ruffalo i czekałem kiedy się w Hulka zmieni :D

• slizu nie, nie tylko Ty ;) najlepsze jest to, że nie jest on przystojny w taki typowy konwencjonalny a jednak ma w sobie coś takiego, że jest naprawdę ekstremalnie seksowny :)

• isobel To kwestia charyzmy i talentu aktora. Fleabag nie oglądałam, weszłam tu , ciekawości po lekturze artykułu o Phoebe Waller-Bridge. Wystarczy zobaczyć, jak bardzo skupia swoją uwagę w Sherlocku, mimo że jest tam tylko aktorem drugoplanowym, to w swoich scenach przyćmiewa wszystkich pozostałych

• tolerancja91 ale ja o tym wiem. nie trzeba mi tego tłumaczyć. jeżeli nie oglądałaś 'Fleabag', serdecznie polecam. sezon 1 jest dobry, ale drugi jest absolutnie genialny.

• isobel Rzeczywiście ma coś w sobie co sprawia że jest hot, w taki nieoczywisty sposób

• BenMaciag ocenił(a) ten serial na: 1

slizu Nie ma to jak niegrzeczny chlopczyk w stroju swietoszka, hehe.

• slizu Wątek księdza i Fleabag jest tak zagrany, ma taki flow i tak bardzo kipi seksem (a mamy może dwie sceny pocałunku i dosłownie urywek sceny łóżkowej!) że jest to NAJLEPSZE co przytrafiło się jakiemukolwiek serialowi ostatnich lat. W życiu bym nie pomyślała że jeszcze taki wątek w serialu/filmie/nieważne gdzie sprawi że będę oglądała te sceny na repeat`cie :) W życiu bym nie pomyślała że milionom ludzi może podobać się rola księdza-luzaka i że taki katolicki ksiądz może być jako postać seksowny. W życiu. A jednak, niepozorny i raczej średnio przystojny Andrew Scott sprawił że miliony kobiet mają teraz mokre majtki jak myślą o Hot Priest`cie :D

• OczamiWyobrazni ocenił(a) ten serial na: 8

slizu Ależ skąd! On w tym serialu był po prostu idealny. Uroczy, zabawny no i oczywiście seksowny. Oh. Cud miód.

• slizu Jestem zakochana.