SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Forever

2014 - 2015
43 min.
7,8 11 779
ocen
7,8 10 1 11779
8 266
chce zobaczyć
Dwustuletni koroner z Nowego Jorku próbuje poznać sekret swojej nieśmiertelności. Więcej Mniej
Forever zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Forever
Zwiastun nr 1 2:09
nr 1 2014-05-14T15:54:37 https://fwcdn.pl/webv/34/90/33490/thumbnail.33490.4.jpg

Dr Henry Morgan (Ioan Gruffudd) jest nowojorskim koronerem sądowym. Szczególną motywację do zgłębiania tajemnicy śmierci czerpie z sekretu, który skrywa - mężczyznę od 200 lat trapi chęć uchwycenia przyczyny własnej nieśmiertelności. Niezwykły zmysł dedukcji oraz wiekowe doświadczenie stają się bezcennymi atrybutami przy rozwiązywaniuDr Henry Morgan (Ioan Gruffudd) jest nowojorskim koronerem sądowym. Szczególną motywację do zgłębiania tajemnicy śmierci czerpie z sekretu, który skrywa - mężczyznę od 200 lat trapi chęć uchwycenia przyczyny własnej nieśmiertelności. Niezwykły zmysł dedukcji oraz wiekowe doświadczenie stają się bezcennymi atrybutami przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Henry wraz z detektyw Jo Martinez (Alana De La Garza) wyjaśnia kolejne sprawy, odkrywając jednocześnie fragmenty swojej bujnej przeszłości. Między partnerami rodzi się przyjaźń, ale powiernikiem sekretu błyskotliwego doktora jest jedynie Abe (Judd Hirsch).

studio
Lin Pictures / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Forever
inne tytuły
Serial kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Początkowo - wg scenariusza pilota serialu - Henry miał odradzać się w rzece Hudson. Ostatecznie zmieniono lokalizację na mniej kojarząca się z Nowym Jorkiem - East River, z uwagi na atrakcyjniejszy widok w tle (Manhattan).
Niby już gdzieś to widzieliśmy, niby to skądś znamy... a to dlatego, że "Forever" to produkcja, która pokazuje, iż schematy, które widzieliśmy na ekranie już miliony razy nadal mogą nas zainteresować. Prosta fabuła sprawia, że serial ogląda się przyjemnie, a niekiedy też z zaangażowaniem.  więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych