Wiosenne porządki w CBS, NBC, Foksie i ABC

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wiosenne+porz%C4%85dki+w+CBS%2C+NBC%2C+Foksie+i+ABC-111326
Trwają wiosenne porządki w amerykańskich telewizjach. Aby zrobić miejsce nowym serialom, kolejne stacje wyrzucają z ramówki produkcje, które - często pomimo artystycznego sukcesu - nie przypadły do gustu widzom.W NBC pod nóż poszły "State of Affairs" z Katherine Heigl oraz komiksowy "Constantine". Zgodnie z przewidywaniami analityków telewizyjnego rynku, dołączyły do anulowanego już wcześniej "Allegiance" (czarne chmury zbierają się również nad nierentownym "American Odyssey"). To oczywiście po stronie "dramatycznej". Wśród seriali komediowych nie zobaczymy z kolei "Marry Me", "Był sobie chłopiec" i "One Big Happy". Przypomnijmy, że nie tak dawno anulowano m.in "A to Z" oraz "Bad Judge"

"The Following" od Foxa wciąż nie zostało oficjalnie anulowane, ale wydaje się, że los serialu jest przesądzony: choć produkcja ruszyła z kopyta, to w końcu zaliczyła poważny spadek oglądalności i wciąż nie może odbić się od dna. Koniec nadchodzi również dla  "Backstrom" i "Mulaney", a także "Utopii".  Plotki głoszą, że Hulu będzie chciało jednak uratować "The Mindy Project", które Fox chciał zamknąć po trzech sezonach.

Seriale dramatyczne ABC - "Forever" i "Resurrection" -  będą bezterminowo zawieszone po finale aktualnych sezonów. CBS grzebie "The Millers" oraz nowy serial Davida Shore'a i Vince'a Gilligana, "Battle Creek". Tego ostatniego żal chyba najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones