PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825160}

Formuła 1: Jazda o życie

Formula 1: Drive to Survive
8,2 19 754
oceny
8,2 10 1 19754
8,5 4
oceny krytyków
Formuła 1: Jazda o życie
powrót do forum serialu Formuła 1: Jazda o życie

Mercedesa i Ferrari, +pokazy mody Hamiltona.

vaco98

Dziś w artykule na SF zostało napisane, że obie ekipy, nie życzyły sobie obecności kamer Netflix, zatem raczej nie doczekanie.

BajduS

Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
BajduS

Szef Mercedesa widząc sukces serialu, stwierdził ze to byl blad ;)

ocenił(a) serial na 9
vaco98

Ja czekam tylko na Pana kierowcę Kubicę, jego historia to potencjał na naprawdę hitowy odcinek

ocenił(a) serial na 9
vaco98

A wiadomo czy będzie 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 9
LazyDay

Tak, dziś Netflix zapowiedział drugi sezon, który będzie dostępny na platformie na początku 2020 roku.

saintm

Czy ktoś zna date premiery?

VlaVe

Nie ma jeszcze ogłoszonej premiery na Netflixie, ale obstawiałabym, że nastąpi to tuż przed startem nowego sezonu F1 ;) Tak jak było z tym sezonem, bo wtedy będzie spore zainteresowanie ;)

ocenił(a) serial na 7
vaco98

Nie doczekasz się :D Największe tuzy nie zgadzają się żeby ich kręcić a Hamilton to już w ogóle :D
Za to na bank będzie dużo Verstappena za kulisami. I będą jechać po Williamsie, oj dostanie im się. Ekipie Haasa pewnie też.

W sumie drugi sezon tego serialu będzie mega ciekawy bo sezon F1 miał swoje momenty. Jeśli będą sobie mogli na to pozwolić to na bank skomentują Ferrari i wszystkie ich numery :)

ocenił(a) serial na 9
udkojagniece

przecież w drugim sezonie poświęcili mnóstwo uwagi także najlepszym. Jak dla mnie rewelacyjny serial, jak do tej pory kojarzyłem te wszystkie nazwiska i nic poza tym, teraz znam ich sylwetki, jakieś podstawowe cechy charakteru i jakieś dodatkowe smaczki. Szefowie teamów, zawodnicy, coś wspaniałego!!!

ocenił(a) serial na 7
buliano

Pisałam swój komentarz PRZED premierą 2 sezonu, to chyba widać? ;)
Ale i tak - wszystko w drugim sezonie było gładziutkie jak pupcia niemowlęcia, ja się rozczarowałam. Kubica i jego historia praktycznie pominięta. Słabo.

vaco98

Ty jesteś villanem w Grze KOTOR słynnym Darth Revanem o ktorym ze strachem mówią przez cała grę

Danio31b

Człowieku, co ty bierzesz xD?

vaco98

Ashley lub Kidan giną w Mass Effect 1 i to od ciebie zależy kto zginie.To biorę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones