8,3 15 250
ocen
8,3 10 15250
3 208
chce zobaczyć
{"type":"film","id":825160,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Formula+1%3A+Drive+to+Survive-2019-825160/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Formuła 1: Jazda o życie
  • Mercedesa i Ferrari, +pokazy mody Hamiltona.

• vaco98 Dziś w artykule na SF zostało napisane, że obie ekipy, nie życzyły sobie obecności kamer Netflix, zatem raczej nie doczekanie.

• BajduS Szkoda.

• lucas9786 ocenił(a) ten serial na: 8

BajduS Szef Mercedesa widząc sukces serialu, stwierdził ze to byl blad ;)

• gelusan ocenił(a) ten serial na: 9

vaco98 Ja czekam tylko na Pana kierowcę Kubicę, jego historia to potencjał na naprawdę hitowy odcinek

• LazyDay ocenił(a) ten serial na: 9

vaco98 A wiadomo czy będzie 2 sezon ?

• saintm ocenił(a) ten serial na: 8

LazyDay Tak, dziś Netflix zapowiedział drugi sezon, który będzie dostępny na platformie na początku 2020 roku.

• saintm Czy ktoś zna date premiery?

• VlaVe Nie ma jeszcze ogłoszonej premiery na Netflixie, ale obstawiałabym, że nastąpi to tuż przed startem nowego sezonu F1 ;) Tak jak było z tym sezonem, bo wtedy będzie spore zainteresowanie ;)

• udkojagniece ocenił(a) ten serial na: 7

vaco98 Nie doczekasz się :D Największe tuzy nie zgadzają się żeby ich kręcić a Hamilton to już w ogóle :D
    Za to na bank będzie dużo Verstappena za kulisami. I będą jechać po Williamsie, oj dostanie im się. Ekipie Haasa pewnie też.

W sumie drugi sezon tego serialu będzie mega ciekawy bo sezon F1 miał swoje momenty. Jeśli będą sobie mogli na to pozwolić to na bank skomentują Ferrari i wszystkie ich numery :)

• buliano ocenił(a) ten serial na: 9

udkojagniece przecież w drugim sezonie poświęcili mnóstwo uwagi także najlepszym. Jak dla mnie rewelacyjny serial, jak do tej pory kojarzyłem te wszystkie nazwiska i nic poza tym, teraz znam ich sylwetki, jakieś podstawowe cechy charakteru i jakieś dodatkowe smaczki. Szefowie teamów, zawodnicy, coś wspaniałego!!!

• udkojagniece ocenił(a) ten serial na: 7

buliano Pisałam swój komentarz PRZED premierą 2 sezonu, to chyba widać? ;)
    Ale i tak - wszystko w drugim sezonie było gładziutkie jak pupcia niemowlęcia, ja się rozczarowałam. Kubica i jego historia praktycznie pominięta. Słabo.

• vaco98 Ty jesteś villanem w Grze KOTOR słynnym Darth Revanem o ktorym ze strachem mówią przez cała grę

• Danio31b Człowieku, co ty bierzesz xD?

• vaco98 Ashley lub Kidan giną w Mass Effect 1 i to od ciebie zależy kto zginie.To biorę