PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687675}
7,1 2 133
oceny
7,1 10 1 2133
Free
powrót do forum serialu Free!

Powiem tak...

ocenił(a) serial na 8

Powiem tak, to była moja pierwsza styczność z anime, bo przyznaję ,że odkąd pamiętam byłam
nastawiona na nie, zawsze mnie odpychało i nie próbowałam nawet obejrzeć. Nie wiem jakim
cudem spróbowałam z Free, ale opłacało się i zwracam honor wszystkim fanom. Czekam na drugi
sezon :D

ocenił(a) serial na 10
wiki11

To może coś ci polecić ogólnie z anime? ^^

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Muszę przyznać że Free! ściągnęło na mnie lawinę anime i całe wakacje właściwie na to poświęciłam hahah :D sama nie wiem jeszcze jaka jest jedna rzecz która ciągnie mnie do konkretnych serii. Chyba mam głównie dwa typy , akcja jak Death Note, Attack on Titan, Kuroshitsuji, Tokyo Ghoul i męskie przyjaźnie jak Free, Kuroko no Basuke, Haikyuu ;D aczkolwiek aktualnie nie mam co oglądać więc jeśli masz coś do polecenia to bardzo proszę ;D

ocenił(a) serial na 10
wiki11

Swort art online, Shakugan no shana, Btoom!, Angel Beats, Code Geass(podobne do death note), Darker than black

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Oglądałam kilka odcinków Sao, ale jakoś mi nie podeszło, aczkolwiek temat jest świetny ;D Ale o reszcie nie słyszałam, chętnie sobie podpatrzę ;) dzięki

ocenił(a) serial na 10
wiki11

To lapaj jeszcze pare, troche inne gatunki ale warte obejrzenia ^^

Toradora
Sakurasō no Pet na Kanojo
Kaichou wa Maid-sama!
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
i Nisekoi, troche odstaje od reszty ale mi sie podobalo : d


aa i bym zapomnial, GTO - great teacher onizuka, kreska moze odstraszyc bo nowe to to nie jest ale warto obejrzec

wiki11

Ja polecę Ci jeszcze moje ulubione anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood. Przed nim nie sądziłam nigdy, że polubię jakieś anime bardziej niż Death Note lub X Clampa :)

ocenił(a) serial na 7
wiki11

Haha, jakoś mnie nie dziwi, że akurat ta produkcja przypadła Ci do gustu ;)

ocenił(a) serial na 7
wiki11

Cóż ja anime lubię ale z podgatunkiem bishounen róznie to u mnie bywa.Nie wiem czy free opisuje klasyczne męskie przyjaźnie raczej przystało jak na bishounen podkolorowany bromance. W sumie ciekawe że ktoś nieoswojony z gatunkiem anime przy pierwszym podejściu polubił jeden z tych bardziej specyficznych typów anime.
Z seriali polecam:
Full Metal Alchemist (wersja klasyczna a nie brotherhood)- bardzo głębokie w swoim przekazie i bardzo wzruszające
Soul Eater - również duzo wzruszeń i akcji ale tez sporo psychodeli i mnóstwo mroku co nie każdemu moze odpowiadać
Accel world
Z pełnometrażowych filmów polecam Vampire hunter D : Żądza krwi (Bloodlust) nie mylić z Vampire Hunter D z 1985 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones