serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Frontier

2016 - 2018
1h
6,5 5 128
ocen
6,5 10 1 5128
Ameryka Północna, XVIII wiek. Twardzi traperzy i pionierzy walczą z potężną Kompanią Zatoki Hudsona o przejęcie kontroli nad handlem futrami. Zobacz pełny opis
Frontier zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Frontier
Zwiastun nr 2 (sezon 3)
Frontier
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
nr 2 (sezon 3) 2018-11-15T09:46:31 https://fwcdn.pl/webv/84/59/48459/thumbnail.48459.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/57/765057/frontier__season_3___official_trailer__hd____netflix.vp9.1080p.webm

Ten serial to kipiący akcją dramat przygodowy o chaotycznej i brutalnej walce o zdobycie kontroli nad przebiegiem handlu futrami w Ameryce Północnej końca XVIII wieku. Opowiadana z wielu perspektyw historia rozgrywa się w świecie, w którym ukoronowaniem negocjacji biznesowych może być zaciekła bitwa na topory i w którym delikatne relacje między rdzennymi mieszkańcami a Europejczykami potrafią się przerodzić w krwawe waśnie.

studio
Take the Shot Productions
tytuł oryg.
Frontier
inne tytuły
Serial kręcono w Nowej Fundlandii i Labradorze (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wyszukiwarka na Filmwebie to dno i 500 metrów mułu. Wpisuję Frontier a wyskoczyło mi wszystko oprócz tego serialu ale jak wszedłem na filmografię Jasona Momoa to serial jakoś jest. Masakra.

Oglądam już piąty odcinek i nic ! Coś niezwykłego ! Serialowe zwyczaje dzisiaj to młocka łóżkowa od samego początku ! A tu dla odmiany przyzwoicie. No, i ten świetny akcent Aluna Armstronga !

jaka przyjmeność oglądania! Już nawet przestałem zwracać uwagę na to, że Harp porusza się swobodnie po porcie w stanie alarmu, więzień tak po prostu opuszcza więzienie, główni bohaterowie przypadkiem spotykają się w dziczy, a morderstwo uchodzi płazem. Po prostu olewam to i daję się ponieść czystej przyjemności...

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Halo halo! Już jest 3 sezon i wg mnie jest nawet lepszy niż poprzednie.
Filmweb poprosimy o dodanie.

Ameryka Północna, XVIII wiek. Twardzi traperzy i pionierzy walczą z potężną Kompanią Zatoki Hudsona o przejęcie kontroli nad handlem futrami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones