PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765057}

Frontier

6,5 5 138
ocen
6,5 10 1 5138
Frontier
powrót do forum serialu Frontier

Świetny temat, dobra fabuła, w każdym odcinku zmierzamy do jakiejś kulminacji, ale po drodze średnio. Szwankuje reżyseria i zdjęcia. Nie wiem, co chciano osiągnąć przez ruszanie kamerą w trakcie statycznych ujęć. Akcji to nie dodaje, a jedynie denerwuje. Aktorsko też dziwnie. Spokojnie sobie rozmawiają, powiedziałbym nawet, że drętwo, aż tu nagle erupcja wściekłości. Hm.
Brak szerszych planów. Aż chciałoby się spojrzeć choć odrobinę na tą dziką przyrodę, a nie tylko kilka drzew. Indianie? Pff. Załoga fortu? Marna. Tak więc trochę się rozczarowałem, duszny klimat, ale obejrzeć można bez większej przykrości.

ocenił(a) serial na 7
Izukar

2 sezon ciekawszy. Fabuła się rozkręca, a do tego widać już więcej świata, więcej przestrzeni.
Wady znów te same - irytujący chwilami sposób kręcenia scen i nadekspresja bohaterów. Goście od zdjęć i montażu powinni dostać po łbie.
Pojawiły się już sceny, że tak powiem oględnie - łóżkowe, no i jakżeby mogło tego zabraknąć we współczesnej produkcji - wątek pederastii.
Cytaty na początku odcinków to jakaś pomyłka. Analizujemy drogocenne myśli takich tuzów filozofii jak Beyonce, Ice T, czy Ice Cube. Cóż, różne są gusta, ale i tak wciąż obejrzeć warto.

ocenił(a) serial na 7
Izukar

Dla mnie zaczyna się rozkręcać powoli od 5 odcinka 1 sezonu. Drugi sezon jest dużo lepszy, są właśnie plenery, parę scen łóżkowych , nie za dużo to dobrze. Trochę za ciemno dla mnie w tym serialu jeśli idzie o światło. Serial wciąga mimo niedociągnięć.
Cytaty na początku rzeczywiście we mnie tez wywołały uśmiech pobłażliwy, zupełnie bez sensu i właśnie kogo, nie mieli kogo cytować tylko te tuzy filozofii Ice T XD.
Niemniej nie jest to serial gdzie akcja goni akcje i nie jest to serial dofinansowany na najwyższym poziomie, ale porządnie dość zrobiony i warty uwagi. Tak 6 albo siódemka nawet spokojnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones