PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329488}

Fuks

Windfall
7,4 223
oceny
7,4 10 1 223
Fuks
powrót do forum serialu Fuks

Super!

ocenił(a) serial na 4

Bardzo dobry pomysł na zrealizowanie serialu, oglądnęłem już 5 odcinków i już nie mogę się doczekać następnych. Ale jednak trochę mu brakuje do Lost'a i Prison Break chociaż nie zmienia to rzeczy że Windfall jest zaczepisty. POLECAM!

*Jeżeli chcesz się wymienić filmami i serialami wejdź na mój blog*

Orbit

Nie chce nikogo dołować, ale chodzą plotki, że serial ma się skończyć na 13 odcinkach :( Nie było jednak jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie (tak mi się zdaje). Mi osobiście się serial na początku bardzo podobał, ale powoli zaczyna mnie nudzić. Zamienia się w telenowele, no ale to tylko moje zdanie ;)
Pozdrawiam

luthiena

Czytalem gdzies oficjalne info, ze NBC nie jest zainteresowana kolejnym sezonem z powodu slabszej niz spodziewana ogladalnosci, wiec serial najprawdopodobniej zakonczy sie za tydzien :)

ocenił(a) serial na 4
luthiena

luthiena
masz rację, oglądnęłem cały sezon i trochę czuć telenowelą, a ten trójkąt Peter-Nina-Cameron już naprawdę mnie zaczął denerwować. Nie mniej jednak zobaczyłbym sobie kolejne odcinki, ale zresztą nawet lepiej że nie będzie nowego sezonu bo mogliby go całkowicie zwalić

Orbit

jesli ma ktos ten serial i chce sie wymienic na inny piszcie na maila slash5@poczta.fm badz gg 3694257

ocenił(a) serial na 10
Orbit

Wie ktos gdzie mozna obejrzec ten serial na necie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones