Fundacja (2021)
Fundacja: Sezon 1 Fundacja Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Fundacja (2021)

Spokój imperatora

The Emperor’s Peace 1h 9m
7,3 441
ocen
7,3 10 1 441
Fundacja
powrót do forum s1e1

Pytam sie SKĄD TYLE PIIIII MURZYNÓW?? W KOSMOSIE NIE MA TYLU MURZYNÓW !!!!! TO JEST OSZUSTWO PSUJE CAŁY SERIAL !!!!! FUNDATION??? CO ?? I MURZYN WYSKAKUJE !!! TO NIE AFRYKA KOCHANI!!!!!!! ! ! ! ! !!!

Gorissh

Masz rację MURZYNÓW JEST ZA DUŻO to nie ma sensu psuje cały FILM !!!!!!!!!!!!!!! TO NIE FILM TO SERIAL tym bardziej w SERIALU NIE POWINNO BYĆ WIĘCEJ NIŻ 1 MURZYN NA 20000000000000 NORMALNYCH LUDZI !!! MURZYNI TO NIE SĄ LUDZIE !!!!!!!!!!! CO ONI ROBIĄ W SERIALU????????????????????????????????????????????????

Gorissh

GRAFICZNIE NIE JEST ZŁY SERIAL ALE PRZEZ MURZYNÓW CHE MI SIĘ WYMIOTOWAĆ I MUSZĘ CO JAKIŚ CZAS ZATRZYMYWAĆ SERIAL I POPATRZEĆ NA COŚ BIAŁEGO BO INACZEJ NIE DA RADY :(

Gorissh

PRZERWA bo rzygnę coraz więcej murzynów nie wiem cyz będę to dalej oglądać jedyna nadzieja w tym że MURZYNA aresztują torturują i tyle z niego będzie to rozumiem. IMPERIUM to rozumiem ale MURZYNI:???

Gorissh

NIE no araby zaatakowały a MURZYNI DOBRZY?? to jest śmiechu warte śmiech na sali ogółem całe te

Gorissh

1 raz wymiotowałem odcinek oceniam na WIELKIE MURZYŃSTWO BEZ POLOTU

Gorissh

Ja pr skąd się tacy biorą ? Z Konfy ?! :)

Tichy66

Nie wiem SKĄD CI MURZYNI SIĘ BIORĄ !!!! Nie mam pojęcia mam teorię że normalnych ludzi MALUJĄ CZARNĄ FARBĄ żeby się zgadzało BO INACZEJ TO NIE JEST MOŻLIWE żeby tylu MURZYNÓW BYŁO !!!!!!!!!!

Gorissh

Smutny człowieku. Zalewający fora swoim smutkiem. Komentarz był o tobie.

Tichy66

CO O MNIE TY ŚMIETNIKU ???????????? TEŻ JESTEŚ MURZYNEM ????? W POLSCE ?! TAK powiem tak JESTEŚ ŚMIETNIKIEM to każdy WIE ALE TERAZ NIESPODZIANKA masz GŁOWĘ KRZYWĄ hebheheheheheheheh DOBRE NIE? MOŻE CI POWIEM COŚ JESZCZE A MOŻE NIE :) MOŻE TAK MOŻE NIE !! KTO TO WIE IOMGDHOGJHDSAHndsioujghsiouagjdsaogio ALE MN IE ZDENEROWĄŁESSSSSSSSrf sagdsadsagdsgdsgdsgdsgds

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones