PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007211}
6,9 7 460
ocen
6,9 10 1 7460
Furioza
powrót do forum serialu Furioza

Serial jak serial ale Damięcki fenomenalny .

ocenił(a) serial na 6
katarzynaa80

Zgadzam się w zupełności. Świetna rola Mateusza Damięckiego. Tym bardziej odbiegająca od jego szlachetnej urody oraz dotychczasowych ról... Jak dla mnie złodziej scen.

ocenił(a) serial na 8
MalTel

Najlepsza rola w tym filmie to Mateusz Damięcki.Natomiast Weronika Książkiewicz zdecydowanie zaniżała poziom aktorski w tym filmie i nie powinna się tam znaleźć.
Film iskrzył się od rewelacyjnych dialogów choć spłycone psychologicznie postaci mogły denerwować bo są w obecnej dobie możliwości które dałyby możliwość pogłębienia tych postaci.
Dzika której pokazanie dylematu moralnego (pokazać taśmę czy nie?) w postaci bezsensownego chodzenia bez celu było wręcz śmieszne. Na szczęście rekompensowali to inni aktorzy. Z kobiet grających twardzielki jedynie Chyłka mnie przekonała :-)

dzinio

Spłycenie psychologiczne postaci, to jest ogólny problem dzisiejszych produkcji.

ocenił(a) serial na 7
dzinio

Wiesz no oni grali postacie kiboli, a od kibolów nie oczekuje się jakiegoś większego intelektu, ponieważ należą do świata ludzi ciała fizycznego, to nie są ludzie ciała intelektualnego, stąd musiało być płytko i to w takim filmie pasuje.
Książkiewicz zagrała fatalnie, to fakt. Wychudzona, bez cycek, wyglądała jak jakiś męski ćpunek, a nie twardzielka. Lepiej jak ona gra głupie lalki ;-D

ocenił(a) serial na 6
MalTel

Aktorko - rewelacyjny. A Szymona Bobrowskiego to poznałem dopiero w drugim odcinku - ze 20 kilo chłopa więcej.

katarzynaa80

Tylko ta Książkiewicz w ogóle nie pasuje. Aktoreczka z niej bardzo marna. Niech lepiej skupi się na filmach dla grazynek i sebixow.

ocenił(a) serial na 7
katarzynaa80

Dokładnie,zawsze pamiętałem go z filmów gdzie grał grzecznego chłopca.Ale tu jako psychol,wariat wypada bardzo naturalnie.Pasuje mu taka rola.Serial ogólnie też spoko.

ocenił(a) serial na 4
katarzynaa80

Moim zdaniem jego gra w tym filmie(serialu) jest przeceniana. Zrobił z tego karykaturę, przesadził... Ale fakt bardzo fajnie, że zagrał rolę przeciw swojemu dotychczasowemu wizerunkowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones