miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Furioza

2022
45m
6,9 7 651
ocen
6,9 10 1 7651
Dawid, dawny pseudokibic, powraca do kibicowskiego półświatka jako wtyczka Dzikiej, kiedyś kumpeli z chuligańskiej ferajny, a obecnie policjantki. Jeśli nie będzie współpracował z glinami, jego brat, herszt kiboli, na lata trafi za kratki. Zobacz pełny opis
Furioza zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Serialowa i rozszerzona wersja kinowego przeboju. "Furioza" to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po "dwóch stronach barykady" i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z pewnymi zasadami.Serialowa i rozszerzona wersja kinowego przeboju. "Furioza" to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po "dwóch stronach barykady" i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z pewnymi zasadami. Serial, który zadaje pytanie, czy człowiek ma prawo do zemsty, kiedy wymiar sprawiedliwości jest bezsilny? Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

na podstawie
Tomasz Dembicki (współpraca scenariuszowa)
studio
Hungry Crocodiles
tytuł oryg.
Furioza
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serial jak serial ale Damięcki fenomenalny .

Serial przyrodniczy

ocenił(a) serial na 4

Serial który dowodzi tezy że człowiek pochodzi od małpy. Homokibolusy są brakującym ogniwem ewolucji.

nie spodziewałem się tak dobrego filmu/serialu. Damięckiego osobiście nie znoszę ale tu zagrał świetnie, to palant o bardzo niefajnym światopoglądzie. Ale jako aktor odwalił kawał świetnej roboty.

ktoś widział film i serial i może powiedzieć coś więcej? ;) zakładam że jak widziałem serial, to filmu już nie mam sensu oglądać, bo widziałem co najwyżej więcej niż mniej?

Ewolucja wsteczna naszych czasów, co niektórzy tęsknią za powrotem do jaskiń albo wręcz na drzewo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones