PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007211}
6,9 7 461
ocen
6,9 10 1 7461
Furioza
powrót do forum serialu Furioza

nie spodziewałem się tak dobrego filmu/serialu. Damięckiego osobiście nie znoszę ale tu zagrał świetnie, to palant o bardzo niefajnym światopoglądzie. Ale jako aktor odwalił kawał świetnej roboty.

greedo23

O co chodzi z tym swiatopogladem ? Rozumiem ze kolega Pisior się trafił

tomasz_baranczyk

Dla ciebie każdy kto ma inny światopogląd niż ty, to pisior? Świat nie składa się tylko z pisiorow i platfusów..

arti2807

No właśnie - świat przeciwny pisiorom, to nie tylko "platfusy" :)

jan_niezbedny0

Przecież to samo napisałem. Świat nie składa się z pisiorow i platfusów.

tomasz_baranczyk

Nie baranie, nie każdy jest zero jedynkowy jak ty.

greedo23

Rozumiem, że nie odpowiada ci liberalny światopogląd z główną ideą " żyj i daj żyć innym"?

turmiel

A widziałeś katokomucha, któremu by odpowiadała wolność człowieka?

ocenił(a) serial na 6
greedo23

Damięcki świetny, większość aktorów na podobnym poziomie ale Panie Weronika.... Bardzo słaba rola. Niestety ale nudna, bezpłciowa rola.... Panowie zdecydowanie dali radę.

greedo23

Ale co z tym światopoglądem - jakieś konkrety?

jan_niezbedny0

Pacan kochający uchodźców z bliskiego wschodu (pamiętam jak ględził o ściąganiu arabusów do Polski) i nie, nie jestem pisiorem. Do pisu mi bardzo daleko, działalność prowadzę co już samo przez się powoduje, że bydlaków nienawidzę na równi z tuskoidami.

ocenił(a) serial na 7
greedo23

Czyli konfederacja -.-
Dużo to o tobie świadczy, zw używasz słowa „arabysy”. Fajnie, ze masz 12 i watę cukrową zamiast mózgu ale wyrosniesz z tego, będziesz się kiedyś wstydził. Do tego czasu odłącz internet i zamknij się proszę :)

punks1989

Ale masz zapłon :) Jak się do swojego chłopaka dobierasz to ściągasz mu portki a za 5 miesięcy przechodzisz do czynu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones