PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007211}
6,9 7 461
ocen
6,9 10 1 7461
Furioza
powrót do forum serialu Furioza

ktoś widział film i serial i może powiedzieć coś więcej? ;) zakładam że jak widziałem serial, to filmu już nie mam sensu oglądać, bo widziałem co najwyżej więcej niż mniej?

ffffjjjj

Raczej nie masz po co ;) Serial to jak dla mnie rozszerzona wersja filmu.

ocenił(a) serial na 3
Ferbi155

Jak z Small World Czy Botoks jeśli obejrzysz film, nie ma sensu oglądać serialu i na odwrót. Poza tym mierne kino.

kriski16v

Mierny to ty jesteś

ocenił(a) serial na 3
Stachu2280

Dziękuję, opinia buraka spod biedry jest dla mnie bardzo ważna.

kriski16v

Pewnie patrzyłeś na serial i film tak jak w obiektyw w miniaturze to się nie dziwie, że mierny film. Naucz ty się pierwsze patrzyć przed siebie a nie jakbyś był po wylewie.

ocenił(a) serial na 3
Memes_Mememes

A co ma miniaturka do mojej opinii na temat kiepskiego filmu?
Mogę mówić że jesteś nikim bo nic na miniaturce nie ma?

ocenił(a) serial na 8
kriski16v

Zejdźmy na ziemię i nie używajmy tego typu słów. Ale nawet nie uzasadniłeś czemu film jest mierny...

ocenił(a) serial na 3
Cygan8_filmaniak

Jak dorobię się statusu krytyka filmowego, napiszę całe merytoryczne opracowanie na ten temat.

kriski16v

I co, dorobiłeś się już? :)

ocenił(a) serial na 3
jan_niezbedny0

Jeśli będzie Cie dupka swędzieć z tego powodu, to tak.

kriski16v

Ale że ci tylko 10 dni zajęło znalezienie takiej bystrej odpowiedzi... Błyskotliwiec.

ocenił(a) serial na 3
jan_niezbedny0

Dziesięć dni się powstrzymywałem.

kriski16v

A to współczuję. Wstrzymywanie się musi być trudne.

ocenił(a) serial na 3
jan_niezbedny0

Poćwicz, dziewczyna czy może chłopak będą Ci wdzięczni za więcej jak minuta.

ocenił(a) serial na 7
kriski16v

Nie podbijaj komentarzy gimbusa, który kłóci się z Tobą na 3 sztucznych kontach jednocześnie. To nie są orły intelektu. Tu na filmwebie jest masa takich sztuczniaków, piszą bzdury by cmentarniaki się emocjonowały. Sprzedajne ŁACHUDRY!

kriski16v

Skąd wieś że on jest spod biedry... Znacie się? Ale miernota!

kriski16v

No fakt, Tarkowski to nie jest. Dawno nie było w polskim kinie tak dobrego gatunkowego filmu.

kriski16v

Widocznie niedoszli gangsterzy się tym jarają. W końcu naoglądali się amerykańskich filmów. Tak, słaby twór. A najgorszy to dźwięk sepleniących ludzi. Na co dzień rozumiem ludzi niepełnosprawnych, którzy np. głusi dopiero z implantem potrafili nauczyć się jako tako rozmawiać, ludzi po zawale, którzy ledwo wymawiają słowa, no ale dialogi w polskich filmach mnie przerastają! Nasz kraj zatrudnia chyba ludzi od operatorów betoniarki, bo dźwiękowiec z zawodu zna się na swojej pracy.

vbazyl

Polskie filmy to tylko na netflixie z napisami da się oglądać.....

Ferbi155

A co lepiej obejrzeć?

Niskobudzetowy

Według mnie serial gdyż masz to samo co w filmie + dodatkowe sceny.

Ferbi155

tak właśnie zakładałem, ale wolałem spytać, dzięki :)

ffffjjjj

Zdecydowanie lepiej obejrzeć film. Akcja w serialu jest trochę inaczej poprowadzona. Niestety gorzej. Zmarginalizowano rolę (moim zdaniem życiową rolę) Damięckiego. Wcale nie ma więcej scen w serialu niż w filmie. Jeśli odejmiemy wstęp, czołówkę i napisy końcowe po każdym odcinku to wydaje mi się, że film może być nawet dłuższy. Osobiście spodziewałem się więcej Furiozy, a dostałem mniej. Zdecydowanie polecam wersję filmową.

T.W.W.

Wreszcie jakaś normalna odpowiedź a nie "jad się leje". Dzięki wielkie, pomogłeś jako nieliczny!

ocenił(a) serial na 1
ffffjjjj

Serial to po prostu Film podzielony na odcinki, żadnych nowych (innych) scen nie ma w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones