Głos serca
powrót do forum 3 sezonu

sezon 3 z lektorem

ocenił(a) serial na 9

TV Trwam właśnie rozpoczęła emisję 3 sezonu. Premiera we wtorki o 22.00.

ocenił(a) serial na 10
agatka641

Cześć, na Netflix są 4 sezony. Podobno ma być 5? :)

ocenił(a) serial na 9
road_runner

Na Netflixie jest tylko z napisami, a poza tym nie każdy ma Netflix. 5 sezon już leciał w TV w USA, czytałam że może w grudniu pojawi się na Netflixie.

agatka641

Moja droga, rozumiem, że nie każdy ma Netflixa, ale napisałam to czysto informacyjnie dla osób, które mają (lub chcą mieć), aby wiedziały, że mogą znaleźć tam serial.

ocenił(a) serial na 9
road_runner

Wiadomość, że ten serial jest na Netflixie pojawiła się na tym forum dosyć dawno. Myślę, że każdy, kto korzysta z Netflixa o tym wie.

agatka641

Ok, możemy skończyć ten temat. Chciałam być pomocna, a Ty zaczynasz kierować rozmowę w złą stronę.

agatka641

Ja przegapiłam odcinki. Czy ktoś wie gdzie można ściągnąć 17-20 odcinka.

rafal28_filmweb

Jak ktoś wie gdzie można oglądnąć zaległe odcinki 17-20 Głosu Serca to proszę o pomoc

ocenił(a) serial na 9
rafal28_filmweb

Tutaj nie da rady podać linków. Ja masz ochotę dodaj mnie do znajomych, wtedy będę mogła ci wysłać wiadomość prywatną i może coś poradzimy.

agatka641

Witam
Dodałam Cię do znajomych. Bardzo dziękuję

ocenił(a) serial na 9
rafal28_filmweb

Wysłałam wiadomość. Mam nadzieję, że doszło.

agatka641

Witam
Doszło. Nie wiem jak mam dziękować? Najserdeczniej dziękuję za okazaną pomoc. Bardzo dziękuję.

ocenił(a) serial na 9
rafal28_filmweb

Proszę bardzo. W następny wtorek można już oglądać na TV Trwam na bieżąco.

agatka641

Ok. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam

agatka641

Witam! Czy ja także mogę prosić o udostępnienie odcinków? Dziękuję.

rafalblasz

Witam! Czy też mogę prosić o informację gdzie mogę obejrzeć odcinki od 17 i dalej? będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
dulewicz20

Na Netflixie są wszystkie sezony oprócz bieżącego.

agatka641

Czy ja też mogę dołączyć do znajomych?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones