7,9 65 048
ocen
7,9 10 65048
14 109
chce zobaczyć
8,4 8
ocen krytyków
{"rate":8.375,"count":8}
{"type":"film","id":94457,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Family+Guy-1999-94457/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Głowa rodziny
 • Podoba mi się. 9/10

 • Eryczek ocenił(a) ten serial na: 9

  AlexabezKeksa OMG! ;D

 • AlexabezKeksa np w najwnoszym odcinku wysmial i obnazyli chorobe jaka jest ADHD... nie ma czegos takiego nawet "tworca: wymyslil chorobe zeby leki sprzedawac ;)

 • Freddie Oglądałam ten odcinek :) Oni ze wszystkiego tam szydzą. Szydercza, ironiczna i sarkastyczna bajka, śmieją się ze wszystkich i ze wszystkiego - dlatego jest taka zabawna :)

 • felek87 ocenił(a) ten serial na: 10

  AlexabezKeksa Bo jak wiadomo najchętniej śmiejemy się ze stereotypów na temat innych - gorzej już nam wychodzi śmianie się ze siebie. Sam na co dzień dostrzegam to pracując na międzynarodowym lotnisku jak potwierdza się wiele uprzedzeń panujących w społecznej opinii mimo, że mamy już XXI wiek. Kreskówkę uważam za jedną z najlepszych serii telewizyjnych w historii ale, do jej odebrania potrzebne jest charakterystyczne poczucie humoru :)

 • marcin_lendzion ocenił(a) ten serial na: 8

  AlexabezKeksa już myślałem że hejt

 • TomaszO1983 ocenił(a) ten serial na: 9

  AlexabezKeksa Wyobrażacie sobie taką polską serię? Np gdzie śmieją się z papieża, z Katynia, ze Smoleńska, z feministek, niepełnosprawnych, Owsiaka, gejów, uchodźców i ogólnie wszystkich polskich, lewicowych, prawicowych i jakichkolwiek wartości? Mieliśmy i mamy trochę kontrowersyjnych seriali, ale raczej to czysto durny humor. Np taka Blok ekipa, i ogólnie cała reszta z tej wytwórni, albo Włatcy Móch, mogą być obraźliwe ze względu na wulgaryzmy, trochę żartów z celebrytów, albo cyganów, ale prawdziwego uderzenia nie ma. W Family Guy żartowano z zamachu na WTC, z wszystkich amerykańskich wojen, może nie było bezpośrednich żartów dotyczących holocaustu, ale był odcinek od II wojnie światowej, jak Stewie i Brian cofnęli się w czasie. Oczywiście te żarty nie mają na celu obrażania kogokolwiek, chociaż znam ludzi, którzy lubią ten serial wybiórczo ;), ale wyśmiewają postawy. Oczywiście humor odnoszący się do popkultury także jest fajny, zwłaszcza jak ktoś ogarnia popkulturę USA. Ogólnie jest wszystkiego bardzo dużo.

 • TomaszO1983 Ale krytyki demokratów tam nie zaznasz. W ciagu 17 sezonów. Republikanów za to? ponad miarę.

 • TomaszO1983 ocenił(a) ten serial na: 9

  michu1945 Może polityków nie, nie znam amerykańskich polityków, ale Brian, to typowy demokrata i jest cały czas z niego beka.

 • TomaszO1983 Z niego? Tak. Przyjemność dla oka.