7,9 65 357
ocen
7,9 10 1 65357
14 155
chce zobaczyć
8,4 8
ocen krytyków
{"rate":8.375,"count":8}
{"type":"film","id":94457,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/G%C5%82owa+rodziny-1999-94457/tv","text":"W TV"}]}

Ten animowany serial opowiada historię Petera Griffina i jego nie do końca zwyczajnej rodziny z klasy średniej. Lois, kochająca żona Petera, co dzień walczy o utrzymanie odrobiny normalności w ich życiu. Mają oni trojkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko pragnie być zauważoną, 13-letniego syna Chrisa najlepszego w całodniowym obijaniu się i rocznego niemowlaka Stewie'ego, bystrego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia i zniszczenia świata. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

majka_
opis użytkownika

Perypetie rodziny Griffinów mieszkających w miasteczku Quahog, w stanie Rhode Island. Głową rodziny jest otyły i niezbyt inteligentny pracownik browaru, Peter. Jego żona Lois, matka zajmująca się domem stara się hamować wariackie zapędy męża. Peter i Lois mają troje dzieci: nastoletnią córkę Meg, która jest powszechnym obiektem żartów i kpin, nastoletniego Chrisa, który pod wieloma aspektami przypomina młodszą wersję Petera oraz niezwykle inteligentnego niemowlaka Stewie'ego, którego nadrzędnym celem jest zniszczenie świata. Grono rodziny uzupełnia gadający pies Brian, niespełniony pisarz, który często topi smutki w alkoholu. Dużą rolę pełnią także przyjaciele Petera: seksoholik Quagmire, niepełnosprawny policjant Joe Swanson i czarnoskóry Cleveland Brown.

fredek_5
opis użytkownika