PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779245}

GLOW

7,2 8 806
ocen
7,2 10 1 8806
7,7 15
ocen krytyków
GLOW
powrót do forum serialu GLOW

To będzie hit

ocenił(a) serial na 7

Świetny pomysł, tematyka, przeniesienie w lata 70-te i Alison Brie obsadzie. W końcu po "Community" dostaje kolejną dużą rolę za którą mam nadzieję zgarnie parę nagród.

Zwiastun jest fenomenalny, dostarcza dużo pozytywnej energii. W dłuższej formie czuję również to nie może nie wypalić, zapowiada się doskonale. Wyczuwam kilka Emmy i Globów.

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

właśnie zobaczyłem trailer, już nie mogę się doczekać, a rzadko tak mam z komediowymi

Pauleta

Stylistyka wyraźnie charakterystyczna z latami 80-tymi Pauleto.Serial może i skierowany do żeńskiej widowni,ale przyjemnie i mnie się ogląda,polecam i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 3
Pauleta

70te? U sure?

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

Lata 80te Proszę Pani :D Glam Rock, dużo różu, trwałe ondulacje, filmy o karate, tanie horrory, przygodowe science fiction i białe adidasy. :D 70te to Woodstock, Hendrix, hipisi, wojna w Wietnamie i dużo słońca :D

ocenił(a) serial na 7
MrZbigniew

No dobra dobra, popełniłem błąd, już tego nie zmienię, a kolejny komentarz, który to wytyka. Przyjąłem do wiadomości, kajam się, ale proszę pisać o GLOW. O to w tym temacie chodzi :)

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

Cały sezon za mną, konkret serial. Bardzo fajnie się go ogląda, Alison Brie jest tu po prostu genialna ale na uwagę zasługuje również postać "reżysera", gość jest dobry :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones