Żałuję straconego czasu na 3.odcinki...lubie hiszpańskie kino ale to mnie zmuliło i znużyło....jeszcze kobiecy beznamiętny podklad na netfliksie dobił ...())
Ten sezon miał naprawdę potencjal a zakończył się kiedy zaczęło coś sie dziać dopiero XD Ja na finałowym odcinku myślałem że jeszcze z 2,3 odcinki przed nami lub ten 6 odcinek był wstępem do finalu a tu po prostu koniec sezonu haha.