PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539788}

Garfield

The Garfield Show
6,2 2 074
oceny
6,2 10 1 2074
Garfield
powrót do forum serialu Garfield

Hmmm

ocenił(a) serial na 1

Jeden z największych shitów i kataklizmów jakie przyniósł ze sobą XXI w. Inaczej opisać tej
komputerowej tandety się nie da

KinoManiack

W sumie racja. Nikomu nie udało się przenieść inteligencji oryginalnego komiksu na ekran, a ten serial dalej kontynuuje szaloną ideę wpakowania takiego niekonwencjonalnego bohatera w najbardziej konwencjonalne i suche motywy...

Jakby co, widziałem dziś po południu na Cartoon Network 2 odcinek, z ciekawości.

_Garret_Reza_

Czy ja wiem, czy nikt. Był kiedyś taki serial animowany, tamten był dużo lepszy i dosyć zgodny klimatem. Tam było jak w komiksie, Garfield nie mówił, tylko myślał. I zdecydowanie nie był tak posłuszny Jonowi xD

KinoManiack

Chcesz prawdziwego Garfielda ? Przeczytaj komiksy albo obejrzyj pierwsze seriale z jego udziałem.

ocenił(a) serial na 1
crazy_race

Czytałem i oglądałem. I pewnie właśnie stąd to nieograniczone zniesmaczenie wersją komputerową. Starsze Garfildy były bardziej satyryczne. Wyraźniej zwracały uwagę na przywary kota i nieudolność Jona.

KinoManiack

Tak myślałem...ale jest jeden mały plus tego serialu: Jarosław Boberek. To jedyny powód dla którego obejrzałem kilka odcinków i nie odczuwałem odruchu wymiotnego.

użytkownik usunięty
KinoManiack

Trochę przesadzacie. Dla mnie ta kreskówka jest całkiem fajna, ale fakt, ta starsza bajka była zdecydowanie lepsza. Najlepsze były odcinki Skazani na drzewo oraz ten w którym kosmici zamienili wszystkich w kurczaki.

użytkownik usunięty

Zartujesz, ten shit???????????????

użytkownik usunięty

Nie żartuję.

użytkownik usunięty

Czy ja ten komentarz pisałem????
Bo na to wygląda.

KinoManiack

Widziałem tylko jeden odcinek jak leciał w telewizji i... nie podzielam zdania. Bo wiesz, zasadnicza różnica jest taka, że oryginalna animacja Garfielda to "bajka" dla dorosłych raczej - pełna satyry, podtekstów i całkiem inteligentna. Ta tutaj jest robiona typowo pod małe dzieci, w ramach dobranocek, więc trochę z dupy porównywać te dwa tytuły moim zdaniem.

KinoManiack

Pamiętam w dzieciństwie jak leciała kreskówka z Garfieldem i była rzeczywiście o niebo lepsza, pełna satyry i czarnego humoru. Super się to oglądało, ale fakt faktem, że najlepszy Garfield zawsze był w komiksach :)

ocenił(a) serial na 8
KinoManiack

No już ni przesadzajcie ! Ja tam uważam, że to całkiem dobry serial i w życiu nie nazwałbym go ,,shitem''. Nie mówię, że serial z lat 90. był zły, uchowaj Boże, ale oba są serialami mojego dzieciństwa i do bou czuję sentyment.

Wiem, że o gustach się nie dyskutuję, ale po prostu musiałem to napisać.

ocenił(a) serial na 8
Rafiki_07

I przepraszam za literówki !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones