To był dopiero serial. Można powiedzieć, że w pewnym sensie oparty na faktach, bo sytuacje przedstawione tam miały miejsce w rzeczywistości. Zgodzę się z moim poprzednikiem - bardzo dobrze zrobili obsadzając w roli głównej Krzysztofa Ibisza. Prawdę mówiąc oglądałem ten serial ze względu na niego, chciałem zobaczyć, jak...
więcej