No i zleciało.... ponad 100 odcinków chyba no nie? Tylko że większość fanów ''Elisy'' nie mogło pewnie oglądnąć ostaniego nawet odcinka, bo kochane TV Puls oczywiście zmieniło emisję, z 16, na 14 (!!).. Ale ja poprzez fart, zdołałam oglądnąć go dziś ;).. zdołałam i... qrcze troche takie bezbarwne to...