Gen V (2023)
Gen V: Sezon 1 Gen V sezon 1, odcinek 7
odcinek Gen V (2023)

Choroba

Sick 48m
7,5 444
oceny
7,5 10 1 444
Gen V
powrót do forum s1e7

Zakończenie 7 odcinka(podcięcie gardła) jest głupie i takie naciągane. Chociaż myślę że to specjany zabieg zeby nas zaskoczyć w ostatnim odcinku zaskoczyć akcją typu ze to tylko w ich głowach się stało czy cos

ocenił(a) serial na 8
Berserko

Że ich znowu zmanipulowała blondi

Berserko

Coś Ci nie wyszła teoria.

ocenił(a) serial na 8
j_b_fw

Tak wiem :)

Berserko

Ale czemu miałoby to być głupie i naciągane. Cate kazała jej to po prostu wykonać, a final wyraźnie udowodnił ze poszła całkowicie w stronę kasowania każdego kto też brał w ncih udział, lub w sumie wogole kasowania osób którzy nie są supkami. Nie wydaje mi się to takie głupie, kierując się jej logiką, że postanowiła doprowadzić do śmierci osoby, która manipulowała nią latami i prowadziła eksperymenty na innych supkach aby znaleźć sposób na zabicie ich wszystkich wirusem.

ocenił(a) serial na 8
KennyDeath

To było oczywiste. Liczyłem że będą probowali zrobić coś ala plot twist. Myliłem się.

ocenił(a) serial na 8
Berserko

A okazało się że oczywistość się zmaterializowała. Ale mniejsza o to. Serial oceniam bardzo na plus. Piękne się nam uniwersum rozrasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones