PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566597}
7,7 306
ocen
7,7 10 1 306
Ghost Adventures
powrót do forum serialu Ghost Adventures

Jakie są wasze ulubione odcinki?

Jak dla mnie są trzy, można powiedzieć, flagowe odcinki tego serialu: Poveglia Island,
Goldfield Hotel, Bobby Mackey's Music World (w dwóch ostatnich przypadkach, również odcinki,
w których wracają do tych lokacji)

Oczywiście sezon 8 wystartował już, więc zaraz zabieram się do oglądania by być na bieżąco.

PS. Zak Bagans napisał na Twitterze, że 4 października wyemitowany zostanie odcinek The
Exorcist House, w którym odwiedzili nawiedzony dom w Saint Louis, MI, który ponoć był
inspiracją dla stworzenia filmu "Egzorcysta". Po nastepującym cytacie, myślę, że The Exorcist
House będzie kolejnym moim ulubionym odcinkiem:

"that was the scariest investigation ever, 100 times worse than Bob Mackeys. You guys are
gonna love this one!" ("to była najstraszniejsza lokacja, w jakiej kiedykolwiek byliśmy. 100 razy
gorsza niż Bob Mackey's. Spodoba się Wam!")

użytkownik usunięty
michal_sienkiewicz_17

Moje ulubione...hmmm jest ich sporo:
Linda Vista Hospital i Return to Linda Vista, Bob Mackey i Return to Bob M., Villisca Axe Murder House, Preston Castle, Brookdale Lodge, Moon River , Poveglia Island, Rolling Hills Asylum, Cripple Creek i wczoraj ogladalam sezon Tuolumne General Hospital - tez swietny!
Czekam na Exorcist House bo Bobbie Mackey to byla jazda!

ocenił(a) serial na 8
michal_sienkiewicz_17

Niemal wszystkie mi się podobały, a oglądam od 1 sezonu, dodam jeszcze, że cieszę się, iż w 8 możliwe, że zrezygnowali z tzw. re-capów.
No i 8 sezonik póki co mnie nie zawodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones