PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566597}
7,7 306
ocen
7,7 10 1 306
Ghost Adventures
powrót do forum serialu Ghost Adventures

W sumie fajny serial, chociaż momentami ostro naciągany. Jestem w prawdzie dopiero na początku przygody z tym serialem, ale zauważyłem już, że mimo, że rzekomi świadkowie twierdzą, że widzieli wyraźne osoby lub akcje ze strony duchów, na taśmach zawsze mamy albo ledwo zauważalny mgiełki, bądź odblaski lub ciężkie do zidentyfikowania odgłosy mogące być dowodem na ducha, ale również na to, że budynek jest po prostu stary. Poza tym panowie sami się nakręcają, zwłaszcza ten gruby, który boi się wszystkiego i co chwila zarzeka się, że widział ruch lub coś go pomacało bądź uderzyło;] Pomimo to, jak już mówiłem ,póki co serial się przyjemnie ogląda, zwłaszcza, że od zawsze byłem fanem wszelkich zjawisk paranormalnych.

tomm0

Polecam oglądać dalej. Niektóre rzeczy, które są tam pokazana, faktycznie potrafią wprowadzić w zwątpienie niejednego niedowiarka. Osobiście nie wierzę w zdjęcia (łatwo je przerobić), głosy też można spokojnie podłożyć, jednak niektóre sytuacje w tym serialu wprawiają mnie o dreszcze. Polecam oglądać kiedy jest ciemno ( w dzień staje się to nudne, bo wiele rzeczy się po prostu powtarza, jak słuchanie tych głosów), a nocą jakoś wszystko dostaje smaczku :) Powiem szczerze, że ten serial potrafi lepiej wystraszyć niż nie jeden horror :D Może dlatego, że oglądając to, wiesz, że może to być prawda ^^

użytkownik usunięty
Melchan

polecam nowy dokumentalny serial THE DEAD FILES - leci przed Ghost Adventures.

ocenił(a) serial na 9
tomm0

Nie uważam, że program jest naciągany. Oglądałem ten serial odcinek po odcinku sezon po sezonie i myślę, że jeśli chodzi o tego typu programy to jest jednym z lepszych.

użytkownik usunięty
kenai

polecam nowy dokumentalny serial THE DEAD FILES - leci przed Ghost Adventures.

użytkownik usunięty
tomm0

polecam nowy dokumentalny serial THE DEAD FILES - leci przed Ghost Adventures.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones