PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566597}
7,7 306
ocen
7,7 10 1 306
Ghost Adventures
powrót do forum serialu Ghost Adventures

prawda 50/50

ocenił(a) serial na 7

jest wiele opini na temat GA, wedlog mnie polowa z tych dowodow ktore przedstawiaja moga byc prawdziwe, wiadomo ze EVP sa lapane na calym swiecie przez ludzi... po za tym czasami ich reakcje wygladaja na autentyczne (najmniej jednak glowny prowadzacy z. bagans) gdybym mial samemu chodzic po lokacjach, ktore maja opinie nawiedzonych, pewnie sam bym puszczal w gacie... czasami widac ze niektore dowody sa naciagane, ale co tam - to jest szow! musza trzymac go w jakis sposob interesujaco. po za tym producenci tez maja do powiedzenia wiele wiec glowni prowadzacy czasami musza tanczyc jak im zagraja...
co interesujace, zawsze na wstepie jest wyjasniana lokacja, jej historia itd. sprawia ze uw ten program jest bardziej interesujacy niz Ghost Hunters. u mnie 7/10 gdzie GH mial by 4,5/10
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
arte_nm

Bardzo długo szukałem takiego dobrego serialu. O 3ciej nad ranem dzisiaj skończyłem oglądać sezon 3 i właśnie zabieram się za czwarty. Może i kilka dowodów było naciąganych jednak to co przeżywa ekipa w tych miejscach jest niesamowite. Ode mnie 10/10.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones