PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791921}

Ghost Wars

5,9 1 713
ocen
5,9 10 1 1713
Ghost Wars
powrót do forum serialu Ghost Wars

Zabobony (w tym też naukowe), religijne idiotyzmy i pseudonauka. Malutkie miasteczko i placówka naukowa z akceleratorem cząstek. Jedno miejsce kultu, bar, sklep. To wszystko na wysepce odciętej od lądu i bez komunikacji. Brak łodzi, motorówek, śmigłowca (dla zarządu placówki). No, takich wielkich bzdur tylko ze świecą szukać. Nie wiedziałem: śmiać się czy płakać?

Paraves

Serialu nie oglądałem ale być może placówka jest tajna i stad to odosobnienia - również dla zarządzających.

Mariusz_760301

Pooglądaj, a potem wymienimy opinie.

ocenił(a) serial na 4
Paraves

Słabizna wyszła, szkoda. Mam podobne odczucia wobec tego serialu, jak do netflixowej Mgły - pierwsze dwa, trzy odcinki nawet ciekawe, jest tajemnica, jest groza, a potem wszystko leci na łeb, na szyję i z intrygującego robi się, no... trochę durnowate. :D

Bloodka

co do słabizny Mgły pełna zgoda, jednak nie linczujmy za nią netflixa, bo to nie ich produkcja ;)

Bloodka

Zgadzam się. Mógł byce z tego dobry serial, ale z odcinka na odcinek wszystko zaczynało być coraz bardziej przekombinowane.

Paraves

Peraves, po co powtarzać idiotyzmy i głupie komentarze? Peraves, po co powtarzać idiotyzmy i głupie komentarze? To jest serial o "duchach", a nie dokument na discavery, żeby "fakty" się zgadzały.
Twoje idiotyzmy i psedokomentarze na temat serialu:
1. Jedno miejsce kultu, bar, sklep - Ile twoim zdaniem ta mała mieściana powinna mieć miejsc kultu, barów, skleków (helikopterów i łodzi)? 2? 100? 2000?
2. To wszystko na wysepce odciętej od lądu i bez komunikacji - Był most, który został zniszczony podczas trzęsienia ziemi, tak samo jak infrastruktura komunikacyjna.
3. Brak łodzi, motorówek, śmigłowca (dla zarządu placówki). - Jeśli był most, to po co ktoś miałby mieć łódź, motorówkę albo helikopter (paralotnię).
4. No, takich wielkich bzdur tylko ze świecą szukać. - Przysłowie "ze świecą szukać" co według ciebie znaczy? "Ze świecą szukać" znaczy, że coś trudno zanaleźdź, ą ja idiotyzmy w twoim pseudokomentarzu znalazłem cztery.

Fikcja czy znasz taki termin i czy wiesz co oznacza?
Mam nadzieje, że nie oglądałeś np. Gwiezdne Wojny, Avatar, Smerfy i Simpsons? Bo to też jest fikcja!!!

ocenił(a) serial na 10
Paraves

Paraves Ty oglądałeś ten serial czy tylko 1 odcinek? Brat Pani burmistrz próbował opuścić wyspę statkiem i co udało mu się? Po za tym główny bohater tłumaczył że nie ma szans dopłynięcia małą łajba do kontynentu bo jest to spowodowane specyficznym położeniem wyspy. Lepiej klepać bzdury zamiast dokładnie oglądać serial

xman2200

Dwa lub trzy, nie pamiętam. Szybko się zniechęciłem. Oceniam po tym co widziałem, jeśli serial jest potem na 10 to super, ale ja już go nie dooglądam. Bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones