Gdyby nie ciągle rekomendacje i wysokie noty na TT to raczej bym tego nie obejrzała. BL nie jest gatunkiem który zazwyczaj oglądam ale naprawde mi się spodobał. Momentami poważny, uroczy i śmieszny. Scenę z koncertu oglądałam parę razy tak mi się podobała. Co mi brakowało to muzyki. Powinno jej być więcej, chociaż...