PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128572}

Golden Boy

7,8 1 279
ocen
7,8 10 1 1279
Golden Boy
powrót do forum serialu Golden Boy

Płakałam, naprawdę płakałam gdy to oglądałam. PRześmeiszne anime, szkoda, że tak mało odcinków. Bardzo mi się podobało :)Polecam wszystkim!!

ocenił(a) serial na 10
tomblara

Humor trafił do mnie w 100%. Główny bohater jest bardziej niesamowity niż superman a przy tym bardzo prostolinijny.

ocenił(a) serial na 10
tomblara

mogło by być więcej masz rację i końcówka trochę nie fajna

tomblara

wiesz może cos na temat mangi? Co jaki czas wychodzi?

ocenił(a) serial na 10
tomole4

Manga liczy sobie dziesięć tomów (niestety nie wszystkie jeszcze zeskanowane) i ukazuje znacznie większą porcję przygód Kintaro - pierwszy tom pokrywa coś koło połowy serialu plus nowa historia, która nie weszła do serialu. Dalej nie mogę powiedzieć bo sam jeszcze nie czytałem ale patrząc po obłożeniu rozdziałów można liczyć na wiele nowych przygód złotego. Dla zainteresowanych:
http://www.mangatraders.com/manga/series/138

ocenił(a) serial na 10
tomblara

Miałem styczność z wieloma anime, które maja w gatunku : Komedia. Lecz nie ma co mówić najbardziej trafił mnie moment "SKOKU" (ludzie oglądający będą wiedzieć), to zasługuje na ocenę 10/10. Jednym z anime, które dostarczyły mi również dużej dawki humoru jest Samurai Champloo, ale nie wiem które lepsze. Naprawdę szkoda że tylko 6 odcinków, ale i z tylu się cieszę. Nie żałuję poświęconego czasu na obejrzenie. Gorąco polecam. Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones