PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863363}

Gorąca głowa

Sıcak Kafa
6,0 387
ocen
6,0 10 1 387
Gorąca głowa
powrót do forum serialu Gorąca głowa

Gdyby ten serial był zrobiony przez Amerykanów, byłby jednym z lepszych seriali SF jakie widziałem, dobry pomysł, duży potencjał, ale niestety nakręcili go Turcy i spierydolili wszystko co tylko można było spierydolić. Niemniej jednak , pomimo trudności, warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 3
babay

Całkowicie się zgadzam, nie wiem czy dam radę dobrnąć do końca, trzeci odcinek i na razie muszę zrobić przerwę. Najgorsza jest gra aktorska, jest na poziomie tureckich telenowel, gówny bohater też porażka, snuje się po ekranie jak smród po gaciach i widza przestaje w ogóle obchodzić co się z nim dzieje, w ogóle mu nie kibicuje. Dodatkowo te wcięcia z "odjazdami" bohatera, też takie turecko-bazarowe.

pawulon1_2

Ja jestem po drugim i chyba mamy kibicować wrażliwemu, wyrazistemu "złemu" od tortu :)

babay

a mi się właśnie juz od kilku miesięcy TAK WSZYSTKO nudziło i w końcu coś co ma Cokolwiek! ameryka jest nudna od pierwszejsceny znamy kazde kolejne. dochodzi do tego że siedzę z kimś w kinie i - mówę dialogi na kilka sekun przed DOKŁADNIE tak jak się pojawiają za kilka sekund xD nuda prxzewidywalnosc nuda. odkręcamy kran - a tu leci woda OOOOOOOOOO SZOOOOOOOK NIEDOWIERZAAAAAAAAAANIE NAGRODY KLAP KLASK WODA Z KRANU XD no ok woda z kranu jes potrzebna xd ale nieciekawa

naastka

więc gdyby nakrecili to ameryukanie moze bym dożtył minuty 15. może 20 jakbym był jakoś zdesperowany xD a to jest przecudne

ocenił(a) serial na 5
naastka

Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa to, ile mety nastkaa wyciągnąłeś ? Trzeba być dobrze spi_zganym żeby to " tureckie dzieło" określić jako dobre. Szok i niedowierzanie mnie ogarnia.

naastka

Moj syn jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy jesc picce ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Rafala i mowi wujo chcesz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedł do kuchni wzial w reke rekawiczke silikonowa daje krzyskowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek , mniam mniam ) ;)

#pdk

naastka

Świat nie jest czarno-biały i tak jak niektórzy rodzą się z sześcioma palcami tak też są osoby które w ogóle nie oglądają Amerykańskich filmów za to mówią że najlepsze filmy akcji to made in Mongolia, komedie Bułgaria a katastroficzne to Turcja.
Ja bym na ich miejscu chyba puścił pawia bo podświadomie wiem że Jankesi robią najlepsze kino na świecie i są w tym tak piekielnie dobrzy że prawdopodobnie nigdy nie będą mieli nawet realnej konkurencji. Oczywiście nieraz dla urozmaicenia warto obejrzeć coś z Francji, Szwecji czy Hiszpani itp.
Tak jak w medycynie muszą być osoby od wąchania odchodów (rzadka ale potrzebna profesja) tak też muszą być osoby które oglądają kino Tureckie, Bułgarskie czy z Wysp Bananowych.
Więc miłego delektowania się "naastka" Twoim jakże nie tuzinkowym kinem.

ocenił(a) serial na 9
babay

Całe szczęście, że serialu nie zrobili Amerykanie, bo nie dałoby się oglądać. Dzięki temu że brak tu fajerwerków można skupić się na treści i pomyśleć.

ocenił(a) serial na 5
monxe76

Przepraszam bo być może pomyślisz że Cię obrażam, nie to jest moim celem. Ale jeśli Ty musisz się skupiać i myśleć na telenoweli tureckiej, to to jest cały komentarz mój do Twojego postu.

ocenił(a) serial na 9
babay

Telenowela - gatunek telewizyjny, pierwotnie produkowany w różnych krajach Ameryki Łacińskiej, który charakteryzuje się przede wszystkim, opowiadaniem o miłości z melodramatycznej perspektywy i przez długi okres czasu. Telenowele mają zazwyczaj ponad 100 odcinków i prawie zawsze mają swój koniec.

ocenił(a) serial na 9
babay

Telenowela - gatunek telewizyjny, pierwotnie produkowany w różnych krajach Ameryki Łacińskiej, który charakteryzuje się przede wszystkim, opowiadaniem o miłości z melodramatycznej perspektywy i przez długi okres czasu. Telenowele mają zazwyczaj ponad 100 odcinków i prawie zawsze mają swój koniec.

ocenił(a) serial na 9
babay

Lepsza turecka "telenowela" niż jankeski shit.

babay

widać nie wszyscy myślą tylko wtedy, kiedy są do tego zmuszani, ale też z własnej woli

ocenił(a) serial na 5
babay

To samo pomyślałem, tyle jakby to nakręciło USA 10 lat temu, bo teraz to propaganda zły biały człowiek, czarny dobry, LGBT, feminizm itp

soldier175

10? Nie, nie - 20.

babay

Gdyby to nakręcili Amerykanie to główny bohater latałby w leginsach i w pelerynie. Nie sorki to byłaby kobieta miałaby żonę i już w 1 odcinku rozwaliłaby całe miasto.
Bardzo dobry serial, gra aktorska ok. Ozgur wymiata. W nosie mam debilne komentarze więc oszołomy niech się nie wysilają.

babay

Widać fani amerykańskiego kina akcji nie są tutaj targetem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones