PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 517
ocen
7,7 10 1 115517
6,7 7
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Według mnie jest ich masa , pamiętam jak Carlos będąc niewidomym myśląc że otwiera drzwi krzyknął do szafy policja ! Gabrielle wtedy walczyła o forsę z dilerką .Ale się uśmiałam .

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Naga Susan w krzakach, w których znalazł ją Mike. Na początku jej pech bardzo mnie śmieszył, w późniejszych sezonach bardziej irytował, ale scena w krzakach bardzo śmieszna.

ocenił(a) serial na 10
pocachontasss

Pamiętam :-)

nathalie34

Ja pamiętam scenę jak Susan rozebrała się przed kamerą internetową a tam po drugiej stronie jakiś gówniarz złożyła laptopa i się mocno zdziwiła.

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Mnie rozłożył na łopatki odcinek, w którym Susan miała sny erotyczne z Paulem Youngiem :D

ocenił(a) serial na 10
Cat_89

Oj, dla nie to nie było śmieszne , raczej przerażające.
Śmieszne było dla mnie jak Linette chciała zmęczyć blizniaków przed przyjęciem ich do nowej szkoły.

ocenił(a) serial na 9
Cat_89

Dla mnie to tez bylo smieszne, taki trche czarny humor.:P

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Dlaczego tvn7 po 4 sezonie nie emituje kolejnych odcinków? Jestem rozczarowana bu

ocenił(a) serial na 10
dina28

Gdy Susan nie mogła zdecydować się na tort. Gdy Lynette z mezem była u psychologa dzieciecego w sprawie Keily i powiedziała 'niech Pan mnie spyta, czy kocham męża, smialo', jak Lynette mscila się za zdradę (podprute spodnie, śliskie schody itp)

ocenił(a) serial na 10
dina28

Leci na polsat Romans , wszystkie sezony powtarzają, poza tym wszystkie są w internecie.No Linette to była cwana , pamiętam jak jeszcze Renee brała ślub i scena w sklepie z Gabi , wzięły suknie ślubna z jej sklepu w którym pracowała i w nogi i takie zdyszane przywitał je Ben. Rene na to Go to Australia , miałam ubaw !

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

A gdzie mogę obejrzeć w Internecie na smartfona? bez logowania? Na zalukaj nie mogę....

ocenił(a) serial na 10
dina28

Na alltube chyba można bez logowania obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Lunetę i Gabi to moje faworyki;)

ocenił(a) serial na 10
dina28

Lynette;)

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

wszystkie sceny z córkami Solis :)

ocenił(a) serial na 9
minioszek

Miedzy dziecmi Linette i Gabrielle jest spore podobienstwo, no przynajmniej jako dzieci. Znaczy sie ci starsi czyli blizniaki (Porter i Preston) i Juanita to takie lobozy, a ci mlodsi czyli Parker i Celia sa po prostu uroczy i te ich miny. :P

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Pomysły Gabrielle zawsze mnie bawią, na przykład jak zbiegła podrzucić skarpetki sprzątaczce, żeby zataić zdradę

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

To szafa, ślepy idioto! :D

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Właśnie skończyłam po raz drugi oglądać cały serial (niech żyje grupa). I mnie rozłożył na łopatki tekst Bree do Karin: Zabiję cię jutro, dziś mam pilates.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones