Gotowe na wszystko
powrót do forum 5 sezonu

Sezon V

ocenił(a) serial na 7

czy jest w planach sezon V ??? i pytanie,co to miało by na końcówce z Susan, gdzie MIcke ??? zakończenie czwartego jak dla mnie troche lipne ,wygląda na zakończenie całej serii ,ale obym sie mylił

ocenił(a) serial na 10
outlaw_87

no to sie mylisz, no pewnie ze bedzie jeszcze dalszy ciąg od września, a zakonczenie nie lipne tylko ciekawe co sie stało z tym Mike;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
michu1945

Moim zdaniem w 5. sezonie będą kontynuowane wydarzenia z całego 4., a nie te "5 lat później"! A ten zabieg miał tylko pokazać siłę przyjaźni desperatek, która przetrwa mimo upływającego czasu i zmian w ich życiu:

"Nie ma nic ważniejszego, niż przyjaźń, która trwa. Szczególnie w świecie domagającym się zmian."

No i oczywiście to zaskakujące zakończenie ma spowodować, że zaintrygowani widzowie równie tłumnie zasiądą przed telewizorami na jesieni...

Mnie najbardziej zaintrygował w zakończeniu wątek Gabrielle - jako zmęczonej matki, gotującej obiady i bez makijażu... Swoją drogę ta dziewczynka nie może być córką Gaby - z pewnością jest duuużo starsza niż 4 lata.

globus

Ja na Wikipedii czytałam, że akcja właśnie MA się rozgrywać 5 lat później. Ale trochę by to nie pasowało... Zobaczymy we wrześniu :).

globus

Jak nie moze byc corka...?? w amerykanskich filmach 28 latkowie graja licealistow, tam wszystko jest mozliwe :D

outlaw_87

Susan dalej będzie z tym samym facetem, tyle, że będzie grał go inny aktor.

ocenił(a) serial na 10
magdaa992

Naprawdę?? A skąd to wiesz?

[za krótki]

olka_26

http://www.pawelka.info/ powinnaś znaleźć to na tej stronie.

magdaa992

Ja tam nic nie znalazłam...

outlaw_87

Gaby mama to jest hit koncowki 4 sezonu... bedzie ciekawie...uwielbiam ten serial...pokazuje ze nie mozna lekcewazyc kobiet :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones